Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Heidalsdilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Heidalsdilten
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: fredag 12 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Argus (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mart BroerenArgus3.9 km M64314

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål SkogedalAsker Skiklubb5.5 km M181953
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3.9 km M502143

Askøy OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Britt KarlsenAskøy OL3.9 km K197152
Egil KarlsenAskøy OL3.9 km M197044

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dagfinn StenvikByåsen IL3.9 km M225310
Eli StenvikByåsen IL2.7 km K235840

Eidskog OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL2.7 km M211805
Niklas StolpeEidskog OL5.5 km M227621

Fredrikstad SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard LucasenFredrikstad SK5.5 km M505669
Henrik OttesenFredrikstad SK5.5 km M194878
Sondre OttesenFredrikstad SK5.5 km M212553

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan SteinegerGneist, IL5.5 km M236501

Grue IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue IL2.7 km K229753
Sindre DalGrue IL1.0 km Rekrutt212301
Svein ThorsbergGrue IL5.5 km M222088

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK2.7 km M245651
Terje LarsenHalden SK3.9 km M197853

Hamar OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut FjæstadHamar OK2.7 km M201818
Randi Aas FjæstadHamar OK2.7 km K211310
Terje GudbrandsenHamar OK3.9 km M206429
Kjetil JacobsenHamar OK2.7 km M181702
Terje MalmHamar OK2.7 km M206901

IF Trauma (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF Trauma3.9 km M216677

IL Gular (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom Eirik EikangerIL Gular5.5 km M211413

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne LofthusLillehammer OK5.5 km K182063
Gunnar VeastadLillehammer OK5.5 km M182058

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OL3.9 km M180940
Guro BrændenLillomarka OL2.7 km K187182

Modum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL2.7 km K211452
Hedda Kind KjellevoldModum OL2.7 km K223849
John Ivar KjellevoldModum OL2.7 km M184426

Nydalens SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK5.5 km M506792
Vegard LineNydalens SK5.5 km M203230
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK5.5 km K223622

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabeth Meum JohansenOK Moss3.9 km K197716
Morten JohansenOK Moss3.9 km M221022

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-Troll5.5 km K215031
Onno VerberneOL Toten-Troll5.5 km M207674

Ringnes BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar SigurdsenRingnes BIL3.9 km M504293

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK2.7 km M92332

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL2.7 km K197978

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering3.9 km K222531

Tormod Skilag (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag3.9 km M229460
Solveig AasenTormod Skilag2.7 km K188197
Anders SchjølbergTormod Skilag5.5 km M
Anne-Lise SletnerTormod Skilag2.7 km K507197
Egil SletnerTormod Skilag2.7 km M507395

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Arne NegårdVang OL3.9 km M507609

Verdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar LundVerdal OK5.5 km M80808
Iver Gjedrem LundVerdal OK5.5 km M227791

Västvärmlands OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit AxelssonVästvärmlands OK3.9 km K

Wing OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik PerssonWing OK5.5 km M507075

Åmåls OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christer EricsonÅmåls OK3.9 km M509356
Maria EricsonÅmåls OK3.9 km K509358
Petter EricsonÅmåls OK5.5 km M509357

Annonser

IOF Eventor