Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen, Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen, Finale
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 21 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143

D17- Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin SørensenEiker OL204574

H17- Lang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IF207695
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Espen JakobsenTyrving IL504561
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Ivar LundanesTyrving IL200904
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Daniel RoosAttunda OK508563
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Erik ThorssonTyrving IL488246
Tibor VáriSturla, IF209842

D17- Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenTyrving IL207592
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Ann-Mari LeivannRøyken OL506673
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H17- Kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99101
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Kai Tore BreilandRøyken OL500521
Mads DahlKlubbløs160894
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Tom GrettebergBotne SK500251
Harald HeiaasRøyken OL245770
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Håkon JendalFossum IF214746
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Kjetil Hannevig RuudAsker Skiklubb206361
Roger WiikSturla, IF205502
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Marlene KeilholzRøyken OL225404

D/H 11-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL225378
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Gunde TumelionisFossum IF228473
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

Annonser

IOF Eventor