Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen, Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen, Løp 3
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: mandag 7 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143

H17- Lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IF207695
David GottfridssonLillomarka OL193617
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Christian GrotnesTyrving IL221251
Ståle HeitmannFossum IF500614
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Ivar LundanesTyrving IL200904
Johan MichelsenFossum IF500153
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Anders TiltnesTyrving IL507021
Tibor VáriSturla, IF209842
Martin VisterTyrving IL500292
Per WiréhnAsker Skiklubb507394
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099

D17- Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H17- Kort (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Mads DahlKlubbløs160894
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Tom GrettebergBotne SK500251
Harald HeiaasRøyken OL245770
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Eivind HoffTyrving IL221325
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Håkon JendalFossum IF214746
Morten JohannessenRøyken OL229667
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Hallvard KorenOK Moss504468
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Vidar StrandLierbygda OL169008
Roger WiikSturla, IF205502

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439

D/H 11-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF233937
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Gunde TumelionisFossum IF228473

Annonser

IOF Eventor