Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjellgeita

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjellgeita
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 29 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Fjellkillingen nybegynner (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora AasenEmblem IL
Teodor AasenEmblem IL
Oline Ramstad BjørsholEmblem IL233635
Johan FauskeVelledalen IL243264
Sigurd FauskeVelledalen IL243370
Sofie FauskeVelledalen IL234263
Iver Foss-DahlbergEmblem IL
Linus Foss-DahlbergEmblem IL
Margaret GjerdahlEmblem IL233663
Sunniva Marie Wiik HareideEmblem IL233738
Milian Helland NessEmblem IL
Synne HøylandEmblem IL233718
Mathias IndrebøEmblem IL227728
Iben Olin LervågVelledalen IL234289
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL223864
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL223766
Jonas SchjølbergEmblem IL233649
Lukas SchjølbergEmblem IL247301
Marit Linnea SchjølbergEmblem IL234221
Andreas TorgersenEmblem IL225134
Theodor TorgersenEmblem IL225128
Noah TryggestadEmblem IL212475

Damer 4 km (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF233993
Kari Elin BjørnøyMolde og Omegn IF
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Janne HainkMolde og Omegn IF225200
Lene HainkMolde og Omegn IF224747
Cornelia HoleneEmblem IL212698
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF204616
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL212528
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL212469
Ingeløv TronstadVelledalen IL505830
Tyra TronstadVelledalen IL505670
Line TryggestadEmblem IL212374
Elly WestadMolde og Omegn IF234042

Herrer 4 km (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateusz BalonVelledalen IL236405
Øystein DahleMolde og Omegn IF224315
Lars Even HatlemarkVelledalen IL505777
Knut Even HoleFørde IL211179
Johannes IndrebøEmblem IL212414
Jon Thomas SchjølbergEmblem IL235109
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL212557

Damer 6 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne FløttumVelledalen IL505671
Anja HainkMolde og Omegn IF234029
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Maren Jansson HaverstadNydalens SK504689
Anja HoleFørde IL225359
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Maren NorderudTyrving IL502350
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664
Silje SelsengLierbygda OL201949
Janita SkogengEmblem IL199610
Marta UlvensøenEmblem IL196843

Herrer 6 km (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig BratsbergMolde og Omegn IF250165
Halgeir DahleMolde og Omegn IF234138
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Harald HjellbrekkeFørde IL502449
Hans Gunnar HøylandEmblem IL509455
Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF507863
Geir NilsenEmblem IL165580
Arunas RazickasEmblem IL227727
Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF216672
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF204853
Kristoffer StenstadEmblem IL504506
Torgeir StrandFana IL208120
Svein SørlandEmblem IL199659
Audun ÅrøenEmblem IL78497

Herrer 11 km (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar GjerdahlKonnerud IL188992
Markus GladEmblem IL220766
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL191591
Gunnar IndrebøEmblem IL246761
Sven NylundMolde og Omegn IF504225
Jan Magne SolibakkeEmblem IL
Åsmund SteenEmblem IL165579
Henning Osnes TeigeneEmblem IL180209

Annonser

IOF Eventor