Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: lørdag 31 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 249 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL184532
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Ronia Robin MarstonHemsedal IL186090
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Mathis RenardKongsberg OL209723
Marina SandvoldEiker OL244001
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL504528

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL196871
Ine Marie FagerlandSturla, IF233685
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Kari KollstrømRingerike OL198609
Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL225435
Elise RenardKongsberg OL238174
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Julie WoldSturla, IF213059

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL211452
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Tiril HolenKonnerud IL228510
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL212654
Marie KvarmeSturla, IF507448
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Anette JuveliKonnerud IL198905
Hege KullerudKonnerud IL187194

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina EidstenSturla, IF507862
Camilla HovlandKonnerud IL507654
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

D 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Åsne HaavengenKongsberg OL510900
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Tale StrandKongsberg OL504515
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese HaareKonnerud IL80034
Mari Jellum HelgerudTyrving IL501585
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Celine RenardKongsberg OL505844
Vendula SramkovaHemsedal IL207011

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Monica BerglundRingerike OL507952
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Kristin EgerKongsberg OL196870
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tanja InstanesSturla, IF226658
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Stine KaiserSturla, IF97533
Karen Backe LangumRingerike OL221512
Synnøve NybøKonnerud IL215007
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Jane RødderKongsberg OL182060
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Kjersti StræteRingerike OL79007

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Marianne SpanliLierbygda OL508903

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL508150
Linda VerdeSturla, IF209838
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL179799

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL239184
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF228471
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Isak FagerlandSturla, IF233641
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Reidar KollstrømRingerike OL212277
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Erlend UlsakerHemsedal IL206311
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF213015
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Sindre UlsakerHemsedal IL229630
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Espen MelheimSturla, IF216592
Thomas OlsenAsker Skiklubb246347
Endre UlsakerHemsedal IL243739

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL502337
Pål PedersenKonnerud IL212365
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil SpangbergKonnerud IL96848
Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF10022

H 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OL502338
Egil FrydenlundSturla, IF505539
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL220771
Kristian MikkelsplassNesbyen IL213351

H 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Lars BerglundRingerike OL504705
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL191591
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL503556
Emil JönssonTyrving IL208695
Ola LestebergKongsberg OL211224
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Damien RenardKongsberg OL201971
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Øystein SørensenEiker OL232977

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Anders GustafssonSturla, IF189130
Stig InstanesSturla, IF209843
Holger KeilholzRøyken OL225680
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Neil MarstonHemsedal IL483542
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Espen RøsteKongsberg OL204757
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449
Håkon WoldSturla, IF189075

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Lars BaklidKonnerud IL220872
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Håvard HalvorsenKonnerud IL206425
Olav HøgsetFossekallen IL508799
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Thomas KaiserSturla, IF97536
Knut Ivar KollstrømRingerike OL220721
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Syver LøkenKongsberg OL178250
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Odd StrandKongsberg OL501473
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Roger WiikSturla, IF205502
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Frode LøsetRingerike OL192394

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten JohannessenRøyken OL229667
Rolf LundeEiker OL206414

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Helge RevhaugRingerike OL214964
Åmund TonnaEiker OL234957

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Elling FrøvollSturla, IF195892
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Utvikling N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515

Utvikling C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF188450

Utvikling B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

Annonser

IOF Eventor