Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR1, Bogsdalen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR1, Bogsdalen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 27 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 108 påmeldte deltakere.

H17 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL233980
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Jan HetlandEgersund OK208645
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb245178
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Kjell SvihusGanddal IL501674
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

B-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822
Sondre HorpestadEgersund OK
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Ida KolstøEgersund OK
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Tore RøddeGanddal IL206300
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Peder OrstadGanddal IL212951
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Marius RøddeGanddal IL211906

D17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Randi RothSandnes IL (Rogaland)224216
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb245650

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267

N-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Vilde PuntervoldEgersund OK224911

H-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie PuntervoldEgersund OK204767

H17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor