Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asker ABC 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asker ABC 2
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 11 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

Nybegynner (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb225381
Synne KjernsmoAsker Skiklubb211729
Mina LudvigsenAsker Skiklubb
Thomas MccarthyAsker Skiklubb
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Jenny TørvoltAsker Skiklubb211871

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik NastadAsker Skiklubb207602
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515

D10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik NybergAsker Skiklubb228517

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143

H17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

H21-39 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286

D21-39 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518
Margrethe WisløffNTNUI500313

H40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Gunnar PedersenAsker Skiklubb501102
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

D50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Tone SkramRøyken OL188879

H60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969

H17B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255

Annonser

IOF Eventor