Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørreisaløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sørreisaløpet
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: søndag 2 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Bardu IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete GaskiBardu ILDamer - lang løype205412
Fred Arne JacobsenBardu ILHerrer - lang løype187978
Knut Øyvind JohansenBardu ILHerrer - lang løype216935
Peder Jostein MidttunBardu ILN-åpen188222
Tonje MidttunBardu ILDamer - mellomlang løype171032
Siri MillerjordBardu ILDamer - kort løype193117
Kristian StrømBardu ILN-åpen177551
Tormod StrømBardu ILHerrer - mellomlang løype177722
Raymond VedalBardu ILHerrer - lang løype188176

Bjerkvik IF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen JohannessenBjerkvik IFHerrer - kort løype485664
Helena JohannessenBjerkvik IFN-åpen90590
Oskar JohannessenBjerkvik IFHerrer - lang løype506589
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IFHerrer - mellomlang løype199530
Mailiss MyrvangBjerkvik IFDamer - kort løype199524
Marita Helen OlsenBjerkvik IFDamer - lang løype241739

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars KringlebotnHamar OKHerrer - lang løype

IL BUL-Tromsø (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøDamer - kort løype204753
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøDamer - kort løype235941
Ola BratlieIL BUL-TromsøHerrer - lang løype503963
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøDamer - lang løype206837
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøDamer - kort løype214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøDamer - lang løype192304
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøHerrer - lang løype192913
Børge HarveyIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501155
Tora IndregardIL BUL-TromsøDamer - lang løype502125
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøDamer - lang løype192370
Runar JohansenIL BUL-TromsøHerrer - lang løype216936
Einar MjølhusIL BUL-TromsøHerrer - kort løype206013
Geir MoholdtIL BUL-TromsøHerrer - lang løype504334
Bendik MyrvangIL BUL-TromsøHerrer - lang løype199525
Harald StrandIL BUL-TromsøHerrer - lang løype506835
Henning StrandIL BUL-TromsøHerrer - lang løype506834
Anne UrsetIL BUL-TromsøDamer - lang løype501100
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501099
Hans UrsetIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501098

IL Kampen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerhard BrandseggIL KampenHerrer - kort løype229502

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ståle GjelstenKristiansand OKHerrer - lang løype506629

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel Juell TheisenMellembygd OLHerrer - lang løype192990

Målselv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv ILDamer - mellomlang løype181512

Nordreisa IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa ILHerrer - kort løype175165
Stig LøvlundNordreisa ILHerrer - lang løype509139

OK Silsand (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandHerrer - lang løype509040
Håvard Krey HansenOK SilsandHerrer - lang løype502922
Vida Eline KreyOK SilsandN-åpen193980
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandHerrer - lang løype178594
Tim UtengOK SilsandHerrer - lang løype148565

Sørreisa OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OLHerrer - mellomlang løype205982
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OLHerrer - lang løype184417
Erlend Dårflot OlsenSørreisa OLHerrer - lang løype181807
Hans-Martin VaengSørreisa OLHerrer - lang løype207807

Annonser

IOF Eventor