Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet Skibotn langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vårløpet Skibotn langdistanse
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 39 påmeldte deltakere.

Alta OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik FrostAlta OLHerrer - lang løype506761
Gard FrostAlta OLHerrer - lang løype502117
Thomas FrostAlta OLHerrer - lang løype501142

Bardu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete GaskiBardu ILDamer - lang løype205412
Anna Jacobsen-GaskiBardu ILDamer - lang løype504136

IL BUL-Tromsø (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøC204753
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøC235941
Ola BratlieIL BUL-TromsøHerrer - kort løype503963
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501418
Klara GraversenIL BUL-TromsøDamer - kort løype503512
Rune GraversenIL BUL-TromsøHerrer - lang løype503965
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøDamer - kort løype
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøC214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøDamer - lang løype192304
Børge HarveyIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501155
Atle IversenIL BUL-TromsøHerrer - kort løype192305
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøDamer - kort løype503511
Kari LofthusIL BUL-TromsøDamer - kort løype91044
Einar MjølhusIL BUL-TromsøNybegynnerløype206013
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-TromsøNybegynnerløype86938
Anne UrsetIL BUL-TromsøDamer - kort løype501100
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501099
Hans UrsetIL BUL-TromsøHerrer - lang løype501098

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel Juell TheisenMellembygd OLHerrer - lang løype192990

Nordreisa IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa ILDamer - lang løype506927
Jan LøvlundNordreisa ILHerrer - kort løype175165
Stig LøvlundNordreisa ILHerrer - lang løype509139
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILHerrer - lang løype243771
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILHerrer - kort løype219488
Inga Waage MikalsenNordreisa ILDamer - kort løype241551

OK Silsand (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandHerrer - lang løype509040
Svein Harald HansenOK SilsandHerrer - lang løype506352
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandHerrer - kort løype178399

Sørreisa OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OLHerrer - kort løype205982
Heidi GunnbergSørreisa OLC205983
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLDamer - kort løype184613
Ivar HelgesenSørreisa OLHerrer - kort løype184511
Arvid JohansenSørreisa OLHerrer - kort løype205980
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLNybegynnerløype

Annonser

IOF Eventor