Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NNM lang
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 92 påmeldte deltakere.

Alta OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OLH 17-20506806
Martin FrischknechtAlta OLH 50-501684
Eirik FrostAlta OLH 15-16502117
Thomas FrostAlta OLH 21-501142

Bardu IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete GaskiBardu ILD 21-205412
Helge MidttunBardu ILH 40-180906
Peder Jostein MidttunBardu ILH 10188222
Tonje MidttunBardu ILD17AK171032
Håvar ØstvikBardu ILH 21-180225

Bjerkvik IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen JohannessenBjerkvik IFH 40-485664
Oskar JohannessenBjerkvik IFH 15-16506589
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IFH 60-199530
Mailiss MyrvangBjerkvik IFD 17-C199524

Bodø og Omegn IF Orientering (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringH 70-91263
Martin HosetBodø og Omegn IF OrienteringH 21-504806
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-C206481
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringH 50-206480
Anders KureBodø og Omegn IF OrienteringH 60-235954
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF OrienteringD17AK229717
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringD 40-224845
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringH 13-14212084
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF OrienteringH 40-235924
Terje OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH17AK200712
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16181784
Marianne PettersenBodø og Omegn IF OrienteringD 17-C192249
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF OrienteringH 11-12211945
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringH 60-235932
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringD 60-248866
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringD 17-20195861
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF OrienteringD 10195686

Freidig (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gina MølnvikFreidigD 21-190688

Harstad OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OLD 40-68457
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OLH 15-16153596
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLH 21-192276
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OLH 17-20233992
Helene Alsos HöglinHarstad OLD 15-16211912
Magnus HöglinHarstad OLH 40-68468
Mari Alsos HöglinHarstad OLD 11-12212701
Vebjørn JohnsenHarstad OLH 15-16213594
Niklas KristensenHarstad OLH 13-14213295
Bodil Brun MarcussenHarstad OLD 40-181808
Dag MarcussenHarstad OLH 40-181571
Jon MarcussenHarstad OLH 17-20213021
Lise MarcussenHarstad OLD 13-14213023
Gjermund OsdalHarstad OLH 13-14211910
Ingvild OsdalHarstad OLD 40-225198
Lasse SkalleHarstad OLH 50-217654

IL BUL-Tromsø (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per ArnebergIL BUL-TromsøH 21-
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 13-14235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 13-14235941
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH 17-20501418
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 15-16503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 15-16509544
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD 11-12214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-192304
Kari LofthusIL BUL-TromsøD 50-91044
Einar MjølhusIL BUL-TromsøH 70-206013
Bendik MyrvangIL BUL-TromsøH 21-199525
Rikke NørgaardIL BUL-TromsøD 40-215019
KyongSa RiIL BUL-TromsøH 21-169009
Henning StrandIL BUL-TromsøH 15-16506834
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-20506815
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-TromsøD 13-1486938

IL Kampen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerhard BrandseggIL KampenH 80-168526

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ståle GjelstenKristiansand OKH 21-506629

Mellembygd OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild IngdalMellembygd OLH 50-180898
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OLH 21-180700
Eli Charlotte NordmoMellembygd OLD 50-116981
Axel Juell TheisenMellembygd OLH 50-192990

Målselv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv ILD 50-509026

Nordreisa IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa ILD 21-506927
Jan LøvlundNordreisa ILH 70-175165
Stig LøvlundNordreisa ILH 21-509139
Håkon MikalsenNordreisa ILH 21-219486
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILH 21-243771
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa ILH 40-243660
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILH 50-219488

OK Silsand (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandH 50-509040
Svein Harald HansenOK SilsandH 60-506352
Håvard Krey HansenOK SilsandH 21-502922

Olderskog IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingar SolbergOlderskog ILH 60-223901

Storsteinnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ottar K KvaalStorsteinnes ILH 40-

Sørreisa OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLD 60-184613
Ivar HelgesenSørreisa OLH 70-184511
Guri LøkseSørreisa OLD 70-145399
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-207807
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLH 11-12N

Tverlandet IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin August VikenTverlandet ILH 15-16224141
Kenneth VikenTverlandet ILH 40-201066

Varanger Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger OrienteringslagH 40-200366

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karine VestølVegårshei ILD 21-206428

Ärla IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Susen LöschÄrla IFD 21-

Annonser

IOF Eventor