Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM lang
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 92 påmeldte deltakere.

D 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering195686

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Lise MarcussenHarstad OL213023
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø86938

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Mailiss MyrvangBjerkvik IF199524
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL506927
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Susen LöschÄrla IF
Gina MølnvikFreidig190688
Karine VestølVegårshei IL206428

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL68457
Bodil Brun MarcussenHarstad OL181808
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019
Ingvild OsdalHarstad OL225198

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL509026
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering248866

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399

H 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Jostein MidttunBardu IL188222

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas KristensenHarstad OL213295
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Gjermund OsdalHarstad OL211910

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL153596
Eirik FrostAlta OL502117
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Benjamin August VikenTverlandet IL224141

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL233992
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jon MarcussenHarstad OL213021

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per ArnebergIL BUL-Tromsø
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Thomas FrostAlta OL501142
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Håkon MikalsenNordreisa IL219486
Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø199525
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Håvar ØstvikBardu IL180225

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Magnus HöglinHarstad OL68468
Espen JohannessenBjerkvik IF485664
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Dag MarcussenHarstad OL181571
Helge MidttunBardu IL180906
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL243660
Kenneth VikenTverlandet IL201066

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Martin FrischknechtAlta OL501684
Arild IngdalMellembygd OL180898
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Lasse SkalleHarstad OL217654
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF199530
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Ingar SolbergOlderskog IL223901

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerhard BrandseggIL Kampen168526

H17AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712

D17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering229717
Tonje MidttunBardu IL171032

Annonser

IOF Eventor