Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM lang
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

D 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering195686

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Lise MarcussenHarstad OL213023
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø86938

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Mailiss MyrvangBjerkvik IF199524

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL506927
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Susen LöschÄrla IF
Gina MølnvikFreidig190688
Karine VestølVegårshei IL206428

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL68457
Bodil Brun MarcussenHarstad OL181808
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL509026
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering248866

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399

H 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Jostein MidttunBardu IL188222

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas KristensenHarstad OL213295
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Gjermund OsdalHarstad OL211910

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL153596
Eirik FrostAlta OL506761
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Vebjørn JohnsenHarstad OL213594
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Benjamin August VikenTverlandet IL224141

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL233992
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jon MarcussenHarstad OL213021

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per ArnebergIL BUL-Tromsø
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Thomas FrostAlta OL501142
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø199525
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL243771
Håvar ØstvikBardu IL180225

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Magnus HöglinHarstad OL68468
Espen JohannessenBjerkvik IF485664
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Dag MarcussenHarstad OL181571
Helge MidttunBardu IL180906
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL243660
Kenneth VikenTverlandet IL201066

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Martin FrischknechtAlta OL501684
Arild IngdalMellembygd OL180898
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Lasse SkalleHarstad OL217654
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF199530
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Ingar SolbergOlderskog IL223901

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Einar MjølhusIL BUL-Tromsø206013

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerhard BrandseggIL Kampen168526

H17AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712

D17AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering229717
Tonje MidttunBardu IL171032

Annonser

IOF Eventor