Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: fredag 23 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

D 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering195686

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Mari Alsos HöglinHarstad OL212701
Lise MarcussenHarstad OL213023
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø86938

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø506815

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL506927
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering229717
Susen LöschÄrla IF
Inga Waage MikalsenNordreisa IL241551

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine AlsosHarstad OL68457
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Bodil Brun MarcussenHarstad OL181808
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Guri LøkseSørreisa OL145399
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering248866

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas KristensenHarstad OL213295
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Gjermund OsdalHarstad OL211910

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL153596
Eirik FrostAlta OL506761
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Benjamin August VikenTverlandet IL224141

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL233992
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jon MarcussenHarstad OL213021

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Thomas FrostAlta OL501142
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Håvard Krey HansenOK Silsand502922
Stig LøvlundNordreisa IL509139
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Håvar ØstvikBardu IL180225

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Espen JohannessenBjerkvik IF485664
Ottar K KvaalStorsteinnes IL
Dag MarcussenHarstad OL181571
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Kenneth VikenTverlandet IL201066

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per ArnebergIL BUL-Tromsø
Håkon BrynjulfsenOK Silsand509040
Martin FrischknechtAlta OL501684
Arild IngdalMellembygd OL180898
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Ingar SolbergOlderskog IL223901

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Ivar HelgesenSørreisa OL184511
Jan LøvlundNordreisa IL175165

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering206424
Bernt TollefsenIL BUL-Tromsø500624

Annonser

IOF Eventor