Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandsgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 776 påmeldte deltakere.

N-åpen (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501Dag 1
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687Dag 1, Dag 2
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923Dag 1, Dag 2
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815Dag 2, Dag 3
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325Dag 2, Dag 3
Torben EikedalenPorsgrunn OL223775Dag 2, Dag 3
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900Dag 2
Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn223532Dag 3
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL213262Dag 2, Dag 3
Elise FlatenVegårshei IL179364
Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb84723Dag 3
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb223942Dag 3
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937Dag 2, Dag 3
Leah FuruheimSkien OK32289
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768Dag 2, Dag 3
Marie HjelmstadBækkelagets SK509121Dag 2
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476Dag 3
Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL223949
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Mika Johan KristensenNotodden OL234071Dag 2, Dag 3
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Erik Ulveseter LodeSkien OK233623
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK503099Dag 2, Dag 3
Elias MolundTyrving IL71545
Eira MorkNotodden OL228513
Ana Zagar NesLarvik OK224423Dag 2, Dag 3
Simen NygårdBirkenes IL225053
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering507772Dag 3
Jørgen ReuschHeming Orientering194460
Amund SaugestadNydalens SK208017
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Mathias SundbyLarvik OK217029
Andreas TeigenTyrving IL213541
Halvor TeigenTyrving IL213616
Piko VierinenIL BUL-Tromsø
Martina VågsnesOppsal Orientering212695
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297

D 9-10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Eline BerganVegårshei IL221492
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503Dag 1, Dag 2
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Signe HageliaVegårshei IL248756
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Vilde HøyerFossum IF213686Dag 2
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836Dag 3
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979

D 11-12 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902Dag 2, Dag 3
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Silja BerstadHeming Orientering211293
Sigrid BruemPorsgrunn OL175807
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Marte EgerKongsberg OL196871Dag 2, Dag 3
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Hermine GrønnebergHedrum OL97455
June HestadSkien OK224150
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087Dag 3
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL241320
Oda OpsethRingerike OL212144
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Mie SkifjellSkien OK224295
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Emilie Venheim KnutsenSkien OK
Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL507841Dag 3
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Julie WoldSturla, IF213059

D 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Agathe BrathagenLarvik OK224439Dag 2
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214Dag 1, Dag 3
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562Dag 1
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005Dag 1, Dag 2
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980Dag 3
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Julie KristensenPorsgrunn OL229518Dag 2, Dag 3
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne SandvenNotodden OL505752
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442Dag 3
Anna TaksdalGanddal IL508199
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingeborg HovdejordNotodden OL228516
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691Dag 3
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355Dag 2
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Marie SaugestadNydalens SK501013
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054Dag 1
Lise StrømSandefjord OK207893Dag 1
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Fidje BerganVegårshei IL221139
Silje BøenKristiansand OK237893Dag 1, Dag 3
Tone Fidje GrytingGjerstad IL199270
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Maria G. MehammerPorsgrunn OL184432
Randi MorkNotodden OL207703
Celine Vik OlsenLarvik OK216970Dag 2
Linn Hege RosoLardal OL222631Dag 1
Sigrid Melander VieFossum IF228272

D 17-B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie BertelsenPorsgrunn OL145231Dag 1, Dag 3
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154Dag 2, Dag 3
Elin BordøyHedrum OL187285
May-lill DammTIF Viking220770Dag 2, Dag 3
Mia EngehultNotodden OL197857Dag 1, Dag 3
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145Dag 2, Dag 3
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Tone Sølie LysnesHedrum OL203413Dag 2
Trude NysæterSkien OK245644
Marianne SkusethBø OL235203
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK239384
Elin SlokvikNotodden OL93987Dag 2, Dag 3
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658Dag 3
Anna Henriette StraumeDrangedal OL203548
Veronica Elena SvindsethNordre Follo Orientering224230

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn FjørtoftBø OLDag 2, Dag 3
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734Dag 2, Dag 3
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK234123Dag 2, Dag 3
Kristin GottfridssonRøyken OLDag 2
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Ingrid Ulveseter LodeSkien OK234126Dag 1
Marit RöhrsStokke IL244673Dag 2, Dag 3

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Elisabeth HerumOK Skeidi91502Dag 2
Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK184371Dag 2, Dag 3

D 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884Dag 2, Dag 3
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL189019
Berthe TesloHadeland OL502452
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Hanne VassendPorsgrunn OL241426Dag 2, Dag 3
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja BjörklundNTNUI504708Dag 2
Anne EikenNTNUI209814
Marthe GløersenBækkelagets SK501217Dag 1, Dag 2
Tonje Granne KvaleNotodden OL507661Dag 2, Dag 3
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK501111
Tonje VassendNTNUI191267

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Lovisa FuruheimSkien OK79007Dag 2
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975Dag 3
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018Dag 1, Dag 3
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Tone NilsenBø OL227678
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155Dag 2

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Elin BjervaLarvik OK186835
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Berit HerstadBækkelagets SK78332Dag 2
Heidi HerumOK Skeidi206368
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK224997Dag 2, Dag 3
Turid Zagar NesLarvik OK83202Dag 2, Dag 3
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777Dag 2, Dag 3
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453Dag 2, Dag 3
Paula BerstadHeming Orientering507771
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385Dag 1
Kristin EgerKongsberg OL196870Dag 2, Dag 3
Wenche EikåsSandefjord OK207892Dag 2, Dag 3
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974Dag 2, Dag 3
Elise HafskjoldNydalens SK207342Dag 2, Dag 3
Trude HarstadBø OL208955
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Katja MjøsundNydalens SK500188
Gyri MyhreSkien OK95264
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Trine OpsethRingerike OL87529
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ingrid UndstadLarvik OK204302Dag 2, Dag 3
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932Dag 3
Hege GunnerødAsker Skiklubb504675Dag 2, Dag 3
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Elin KallesonOppsal Orientering206250Dag 2, Dag 3
Rita RaastadSkien OK502129
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Gerd Karin VestølVegårshei IL509130Dag 2, Dag 3

D 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768Dag 2, Dag 3
Anniken AusenPorsgrunn OL241428Dag 1
Turid BertelsenPorsgrunn OL199755Dag 1
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL211374
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023Dag 3
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Elise GisholtFossum IF134847Dag 2
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120Dag 1, Dag 3
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435Dag 1, Dag 2
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin SandvenNotodden OL211944
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702Dag 2, Dag 3
Ida SyversenRøyken OL500585Dag 1, Dag 2
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741Dag 3
Merete UndelandSturla, IF507843
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Linda HanssenØstmarka OK203515
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010Dag 3
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Gro Hege LudvigsenMåren OK509118
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Gro PedersenOK Skeidi504630Dag 2, Dag 3
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Heidi SchatvetNotodden OL209283Dag 3
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950Dag 2, Dag 3
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tone StoklandSandefjord OK188461Dag 3
Tove StrandMåren OK400534
Turid VongravenSkien OK505487Dag 1
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Grete S B HoviSkien OK502919
Grete BerntsenMåren OK400598
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Gunn BotnenBø OL89661
Trude BråtenVoss IL505877
Siren GreveBergens TF211515
Lena HammerVestre Akers SK170814
Hanne HerumOK Skeidi89671
Brit HougePorsgrunn OL246566
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Marianne SpanliLierbygda OL508903Dag 2
Ruth WüestOLG St. Gallen/Appenzell
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478Dag 2, Dag 3

D 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231Dag 1, Dag 3
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687Dag 3
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL248506
Gjertrud SandåkerIL Imås508904Dag 2, Dag 3
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Astrid GjelstadSandefjord OK221371Dag 1
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gunn Kari HygenFreidig201973
Gerd LangsethLarvik OK216681
Bjørg MostaulBø OL39205Dag 2, Dag 3
Marit OddenDrangedal OL89885Dag 1, Dag 2
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL243500
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160Dag 1
Inger Lise SolbergBø OL208756Dag 2, Dag 3
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379Dag 2

D 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Olaug F. JohansenSkien OK158550
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

D 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen MathisenPorsgrunn OL480109Dag 1, Dag 3

H 9-10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396Dag 3
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300Dag 2, Dag 3
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111Dag 2, Dag 3
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748Dag 2
Kristian KaiserSturla, IF229743
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Kristian MorkNotodden OL212631
Joel RöhrsStokke IL224303Dag 2, Dag 3
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Ole Jakob TrøanNittedal OL181440Dag 2, Dag 3

H 11-12 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105Dag 2, Dag 3
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL212066Dag 1, Dag 3
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477Dag 2
Jørgen FlatenVegårshei IL234195
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135Dag 2, Dag 3
Sindre FurlandSandefjord OK211880Dag 2, Dag 3
Fredrik GrønsethFossum IF225171Dag 3
Sondre HafskjoldNydalens SK244039Dag 2, Dag 3
Oskar HageliaVegårshei IL234104
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651Dag 2, Dag 3
Tobias Harstad RindeBø OL245747
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Jakob KristensenPorsgrunn OL229523Dag 2, Dag 3
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Tobias LodeSkien OK233877
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus MolundTyrving IL213376
Blu William OplandOK Skeidi199726
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Nikolai TesloHadeland OL204702
Onni VierinenIL BUL-Tromsø
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 13-14 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Mathias AxelsonEiker OL212792
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Martin DybvikStokke IL195896Dag 3
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732Dag 2, Dag 3
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL159929
Eskil HafskjoldNydalens SK213784Dag 2, Dag 3
Jonas HickenIL Koll247817Dag 1, Dag 3
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Henrik KaiserSturla, IF203306
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523Dag 3
Ragnar LandeEidskog OL505675
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Linus MjøsundNydalens SK202161
Thomas MyhreSkien OK234052Dag 2, Dag 3
Emil NygårdBirkenes IL225087
Gaute NysæterSkien OK245755
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045Dag 1, Dag 2
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Eetu VierinenIL BUL-Tromsø
Emil VierinenIL BUL-Tromsø
Jens WoldSturla, IF211942
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527Dag 1, Dag 3
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb224153Dag 3
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Martin KaiserSturla, IF222549
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Olav MelheimSturla, IF197793Dag 2, Dag 3
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408Dag 1, Dag 3
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 17-A kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn BerganVegårshei IL220929
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Arild FlatenVegårshei IL217372
Steinar FrøytlogEgersund OK507662
Ole Grini JohansenNatthauken IL500533Dag 2, Dag 3
Jakob HageliaVegårshei IL234337
Åsmund HasaasOK Skeidi191166Dag 2
Dan Huva KristensenNotodden OL506341Dag 2, Dag 3
Harald KvisliNotodden OL207900Dag 3
Jon KvisliBø OL227681Dag 3
Vebjørn KvisliNotodden OL207899Dag 3
Ola LestebergKongsberg OL211224
Jarle LysnesHedrum OL203389Dag 2
Rune Kristian MorkNotodden OL207903
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004Dag 3

H 17-B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Sindre GisholtFossum IF198899Dag 2
Tony HalsallOtra IL501219
John Lars HovdejordNotodden OL480043Dag 3
Lars Øyvind LodeSkien OK234132
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662Dag 1, Dag 2
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Snorre SlokvikNotodden OL236512Dag 2, Dag 3
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK239483Dag 2, Dag 3

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AxelsonEiker OL212363
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll223594
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Ketil OplandOK Skeidi199730
Øivind PedersenOK Skeidi504629Dag 2, Dag 3

H 17-20 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608Dag 1, Dag 2
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377Dag 2
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136Dag 2
Peter Andreas GisholtFossum IF198904Dag 1, Dag 2
Sindre GisholtFossum IF198899Dag 1
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662Dag 1
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662Dag 3
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Even LindaasVang OL202094
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254Dag 1, Dag 2
Skjalg NysæterSkien OK501323
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840Dag 1, Dag 2
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Anders VestølVegårshei IL222559
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086Dag 2, Dag 3
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Martin AskeAndebu IL234860Dag 1, Dag 3
Sigve BotnenBø OL89665
Såmund BotnenEmblem IL88669
Christian BøenKristiansand OK216987
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278Dag 2, Dag 3
Øyvind EngerNydalens SK160828
Robert FredriksenNotodden OL502352
David GottfridssonLillomarka OL193617Dag 2
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003Dag 2
Stein H. HagenFossum IF504815
Åsmund HasaasOK Skeidi191166Dag 3
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352Dag 1
Tobias KristensenNTNUI216933
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Asgeir MjøsundNydalens SK508244
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928Dag 3
Petter ReinemoKongsberg OL506813Dag 3
John RundeKristiansand OK504087
Vegard SagaTyrving IL207865
Simen Teigen SøgårdKongsberg OL182003Dag 3
Olav VestølVegårshei IL206427Dag 2, Dag 3
Anders VisterNydalens SK209926Dag 1, Dag 2
Sigve VågsnesOppsal Orientering506784
Håvard WedegeFredrikstad SK507607Dag 2

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim André SveenHadeland OL506656

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517Dag 3
Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb223987Dag 3
Tallak Olav GrytingGjerstad IL199446
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657Dag 2, Dag 3
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Eivind Frode RindeBø OL245745
Jørn SundbyLarvik OK504453Dag 2, Dag 3
Svein SundeSøgne og Songdalen OK235830Dag 2, Dag 3
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806Dag 2
Juha VierinenIL BUL-Tromsø
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

H 45- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen DanevadFredrikstad SK79095Dag 2, Dag 3
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Asgeir FremstadLarvik OK216667Dag 1
Sturle FurlandSandefjord OK199596Dag 2, Dag 3
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Runar HafskjoldNydalens SK214915Dag 2, Dag 3
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797Dag 2
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596Dag 3
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133Dag 2, Dag 3
Hallvard KorenOK Moss504468
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Tom KristensenLarvik OK507715Dag 2
Eivind LandeEidskog OL500534
Steinar LandeBø OL227677Dag 2, Dag 3
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Kjetil MolundTyrving IL211366
Øystein MyrvoldHeming Orientering508915Dag 2, Dag 3
Urs MärkOLG Stäfa
Frode NysæterSkien OK184474
Gisle NysæterSkien OK217460Dag 1, Dag 3
Per Erik OpsethRingerike OL
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Pål SommerheinFossum IF401132Dag 2
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 45- A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400Dag 1
Kenneth DybvikStokke IL224085Dag 3
Jarle EriksenOK Skeidi199435
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Tore LindaasElverum OK220882
Dan Egil LjådalIL Hauken211258
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

H 50- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Lasse ArnesenHeming Orientering196876Dag 2, Dag 3
Erik BorgIL Koll402917
Geir BråtenVegårshei IL245669
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjetil DammTIF Viking215576Dag 2, Dag 3
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering507671
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660Dag 2, Dag 3
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Einar GisholtFossum IF226659Dag 1, Dag 2
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Bjørn HallanFossum IF501512Dag 2
Øyvind HyllesethSkien OK190618Dag 2, Dag 3
Espen JohnsenHedrum OL182118
Christian JomaasFossum IF501016Dag 3
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867Dag 1
Trond LamarkGanddal IL509448
Roger LysnesHedrum OL182119Dag 2, Dag 3
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429Dag 2
Roar MyhreKristiansand OK237895
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma221105Dag 1
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Frode StrislandFossum IF229636Dag 2, Dag 3
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013Dag 2, Dag 3
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 55- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673Dag 1
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888Dag 2, Dag 3
Roar ByeModum OL193869
Jon Harald BøvreStokke IL236399Dag 3
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846Dag 2
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Håkon JendalFossum IF214746Dag 3
Petter LøeNotodden OL214544
Sven OhrvikKonnerud IL215453Dag 2, Dag 3
Harald OmlandSkien OK507027Dag 3
Espen RaastadSkien OK211809
Inge RingheimLarvik OK205549Dag 2, Dag 3
Gjermund RørenEiker OL173451Dag 3
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Tom SlungaardHeming Orientering212662
Per Einar StrømHedrum OL221210
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082Dag 3
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK
John YtternesNordre Follo Orientering221152
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Jarle BotnenBø OL170925
Gunnar BråtenVoss IL505878
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Morten DueMåren OK400286Dag 2
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985Dag 1
Petter GullikstadRøros IL483728Dag 2, Dag 3
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590Dag 1, Dag 2
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Morten KarlsenMåren OK400006
Per LarsenKristiansand OK236333
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003Dag 3
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661Dag 2, Dag 3
Tron SolbergOK Skeidi502083Dag 2, Dag 3
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477Dag 2, Dag 3

H 65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085Dag 1
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216Dag 2, Dag 3
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Per Chr. HagenBø OL227680
Dag KristensenOK Skeidi206256
Eilef LandsverkSkien OK235929Dag 1, Dag 3
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Kjell SandåkerIL Imås206403Dag 2, Dag 3
Olav SmestadGjerstad IL212580Dag 2
Oskar StraumeDrangedal OL238163
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595Dag 2, Dag 3
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089Dag 2, Dag 3
Hasse BergstrømTyrving IL505395Dag 2
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Kristen DalandIL Imås206510Dag 2
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Helge FossheimHedrum OL182064
Henning GaarderKonnerud IL210912Dag 3
Rolf GjølbergLarvik OK221255Dag 2, Dag 3
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK4042107Dag 2, Dag 3
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo74911Dag 2, Dag 3
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Knut G KarlsenHeming Orientering221243Dag 2, Dag 3
Runar KittilsenStokke IL509136
Hogne KjæråsAndebu IL411362Dag 2, Dag 3
Jørgen KvilhaugBotne SK62575Dag 1
Arne LandeBø OL504467
Roar LøkenSandefjord OK238017Dag 3
Trygve LølandBirkenes IL203291Dag 2, Dag 3
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Magne MoyOK Sør505873
Hallvard MyrvollBø OL245638Dag 2, Dag 3
John Thomas PetersenNittedal OL184542Dag 2
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øyvin SimonsenIL Imås504631Dag 2
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Willi StreuliOLG St. Gallen/Appenzell
Kjell Audun SundsdalMelum IL96166
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537Dag 1, Dag 3

H 75- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787Dag 1
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049Dag 2, Dag 3
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991Dag 2
Lars Martin GjeinStokke IL203627Dag 2, Dag 3
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528Dag 1
Arne KristensenStokke IL211333Dag 2
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Ole Jørgen MjøsundSpillum IL231881
Olav SolbergBø OL203367Dag 2, Dag 3
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181Dag 2
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014Dag 2, Dag 3
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426Dag 2, Dag 3
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122Dag 2, Dag 3
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298Dag 3
Olav MostaulHøydalsmo IL39177Dag 2, Dag 3
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997Dag 3
Svein SolerødOL Toten-Troll215633Dag 2, Dag 3
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534Dag 1, Dag 2
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb207752
Einar JørundlandOK Sør211619

Utvikling N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BerganVegårshei IL221136
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL212360
Kristina Fidje GrytingGjerstad IL212302
Maja KristensenNotodden OL228465Dag 2, Dag 3
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering

Utvikling C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Tomine FlatenVegårshei IL217447
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436Dag 1
Maike RöhrsStokke IL223967Dag 2, Dag 3
Linn StrømSandefjord OK223916Dag 1

Utvikling B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage FosstveitRaumar Orientering211769Dag 2
Sondre Harstad RindeBø OL245746
Markus HirschBækkelagets SK212251Dag 2, Dag 3
Simen HøyerFossum IF205543Dag 2

Direkte A (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070Dag 2, Dag 3
Espen BirkenesBirkenes IL203397Dag 2, Dag 3
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443Dag 1, Dag 2
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Simen BordalFossum IF228081Dag 2, Dag 3
Pål Martin EidKongsberg OL228521Dag 2, Dag 3
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Fredrik HøyerFossum IF205548Dag 2
Erik JuliussenSandefjord OK506703Dag 2, Dag 3
Lars Rune LieOK Skeidi206364Dag 2, Dag 3
Johanne LigaardKlubbløsDag 2, Dag 3
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627Dag 3
Espen LunøeNydalens SK216648Dag 2, Dag 3
Espen MelheimSturla, IF216592Dag 2, Dag 3
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Ådne SkifjellSkien OK223986
Hans TrøanNittedal OL192250Dag 2

Direkte B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Hildegunn GrønsethFossum IF224746Dag 3
Geir HestadSkien OK224155Dag 2, Dag 3
Jarand Berg HjukseKlubbløs200351
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731Dag 3
Jon MøretrøNordre Follo Orientering209623
Marius StrandseterRøyken OL509440Dag 2
Eli SæterdalSkien OK187091
Monica Renate TrøanNittedal OL182117Dag 2
Karin WahlgrenSjövalla FK
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047
Anders WindvikSandefjord OK233769Dag 2, Dag 3

Direkte C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine AkselsenNydalens SK203668Dag 2, Dag 3
Hege AndersenIL Koll213419
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075Dag 2, Dag 3
Bjørn KnutsenPorsgrunn OL
Astrid LundeDrangedal OL89887
Merete SaugestadNydalens SK208139Dag 2, Dag 3
Marianne Solberg StrandseterRøyken OL509438Dag 2
Wenche StrømSandefjord OK147124Dag 1
Elisabeth WindvikSandefjord OK

Annonser

IOF Eventor