Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 10

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 10
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

H17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Georg EllilaStokke IL509148
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Eirik RavnanTyrving IL502593
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Tom KristensenLarvik OK507715

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JohnsenHedrum OL182118
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL509136
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival