Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 10
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 150 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Amilie Enger-AndersenBotne SK248035
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Sune HurulinAndebu IL235048
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96275
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Patricia Fernando ClementeOK Horten195714

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie JahreAndebu IL211241
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Stefani PopovaHadeland OL80467
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Tone StoklandSandefjord OK188461
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Heidi EriksenLarvik OK211538
Astrid FodnæssAndebu IL235813
May NordkveldeHedrum OL187231

D40 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL248506
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Elias Enger-AndersenBotne SK247924
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin HalvorsenStokke IL223904
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Benjamin GjoneSandefjord OK213254

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Anders WindvikSandefjord OK233769

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Georg EllilaStokke IL509148
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Andreas MarthinsOK Horten225554
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Jonas Gran MelandsørOK Horten212870
Eirik RavnanTyrving IL502593
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn184579
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141

H17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Hem EidAndebu IL248505

H40 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK247929
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Sturle FurlandSandefjord OK199596
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Tom KristensenLarvik OK507715
Magnus LundAndebu IL241890
Eskil VikenAndebu IL215092

H50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FremstadLarvik OK500246
Knut GjoneSandefjord OK223921
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Frode RobertsenStokke IL507859
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn501135
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL509136
Arne KristensenStokke IL211333
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

IOF Eventor