Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp, Vikeså

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp, Vikeså
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 20 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204741
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

Damer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

Damer - lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Helene OmdalNTNUI72449
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild SvihusGanddal IL206298

Herrer - mellomlang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Olav HellandEgersund OK207822
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674

Herrer - lang løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787
Trond LamarkGanddal IL509448
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899

Damer - Ny (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592

Annonser

IOF Eventor