Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Ann Torill BakkenÅlgård Orientering246746
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove MæstadKlubbløs233789
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951
Ådne OrstadGanddal IL243566
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290

Herrer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Erik LimaGanddal IL209922
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Henning SundbyGanddal IL225587
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Herrer - Ny (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653

Damer - Ny (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592

Annonser

IOF Eventor