Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpet ØOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpet ØOK
Arrangørorganisasjoner: Varteig OL / Østfold
Dato: søndag 23 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 107 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Alexander AmundsenTrøsken IL247050
William August AmundsenTrøsken IL247394
Alexa FlynnFredrikstad SK
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Hanna Leonora L.WilhelmsenSarpsborg OL234362
Enya Marie LarsenVarteig OL242354

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Eline Noelia LarsenVarteig OL242462
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Bodil HelgerudHalden SK505183
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Oda J SikkelandTyrving IL501590

D 35- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Guro BryggenHalden SK202200
Linda FredhOK Moss506342
Tonje HolmOK Moss201518
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Lea TaraldsvikVarteig OL234441
Anja WingstedtHalden SK79290
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Solveig SikkelandTyrving IL501595
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger LindløvOK Moss505703

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504396
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Martin BryggenHalden SK242412

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre LadimOK Moss503554

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yves AschwandenStora Tuna OK
Pascal BuchsTampereen Pyrintö502016
Paul FluckigerKlubbløs
Karl FremstadTyrving IL211281
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Andreas JohanssonHalden SK503361
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Tobia PezzatiTampereen Pyrintö501959
Jakob TorgersenHalden SK204761

H 35- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Øivind AmundsenTrøsken IL400896
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Vegar ArnesenFredrikstad SK504607
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Russell FlynnHOC508516
Morten FredhOK Moss208419
Vytautas GrasysFossum IF
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Magnus HolmskauTrøsken IL181790
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Anders LundeVarteig OL234506
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Dag BrenåsVarteig OL504028
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Roy GjerdingOK Moss504397
Willy GrønstadGimle IF192646
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Terje LarsenHalden SK197853
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Christopher SchiveOK Moss207790
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Paul WadeFossum IF243848

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BækkevoldOK Moss87635
Trygve FosseGimle IF226420
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Knut LindløvOK Moss504465
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049

DIR AL (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Ottar WiklundNydalens SK190668

DIR AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Morten BreimoOK Moss224630
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281

DIR B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740

DIR C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine AndersenSarpsborg OL238280
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Synnøve VonenSarpsborg OL144608

Annonser

IOF Eventor