Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint Publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NM sprint Publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 25 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 86 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 173884079
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH -163925302
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 503782364

Botne SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD -163907326

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rine HanssenByåsen ILD 503980190

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SKH 504041760
Mathias NipenBækkelagets SKH 17

Eiker OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torun DyrkornEiker OLD 503681384
Anne Marthe PeveriEiker OLD 173970126

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kyrre GranFet OLH 173883626

Fossum IF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Rognerud BøeFossum IFD -163662012
Tormod BøeFossum IFH 504042628
Stein H. HagenFossum IFH 50504815
Terje MelsomFossum IFH 504040879
Atle PedersenFossum IFH 173984275
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 503984358

Freidig (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidigD 173905791
Tomas EidsmoFreidigH 503788031
Hanne SandstadFreidigD 173505393

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 173981008

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Olav ToloGneist, ILH 17

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil BjørloHalden SKH 50
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 503608270

Haugesund IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH -164042321
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Kristian HoltHedrum OLH 17

Heming Orientering (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ella BerstadHeming OrienteringD -163780467
Guro HarstadHeming OrienteringD 173852258
Henni Hattestad KristensenHeming OrienteringD -163935376
Jøran KristensenHeming OrienteringH 173981933
Elle M. MelbyeHeming OrienteringD 503887270
Astrid ReuschHeming OrienteringD -163946050
Christian ReuschHeming OrienteringH 173779683
Marianne ReuschHeming OrienteringD 503887494
Alexander RødstenHeming OrienteringH 173778339
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD -16213167
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 50187010
Roger ØstvoldHeming OrienteringH 503942083

IL BUL-Tromsø (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 50501155

IL GeoForm (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoFormH 504041869
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 503942430
Kristin SletnerIL GeoFormD 174042214

IL Gular (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL GularD 50

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OKD 17

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 503822533

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunhild HennumLierbygda OLD 503925500
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLD 503945854

Lillomarka OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje BlindheimLillomarka OLH 503885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLH -163884806
Elena GrandLillomarka OLD 173883931
Aase MestadLillomarka OLD 173885928

Nidarøst OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne LøvåsNidarøst OKD 173961356

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKD 50208003

Nydalens SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil EspedalNydalens SKH 503705761
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD -16202993
Tobias EspedalNydalens SKH 173670999
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKH 50

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKH 50

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard KorenOK MossH 503777703

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD -16

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 173982071
Beate UndebergetOppsal OrienteringD 174041331
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 173990223
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD -163725025

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magne VollenOslostudentenes IKH 50

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OLD 50
Martin AusenPorsgrunn OLH -16
Thore KornmoPorsgrunn OLH 17
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 50
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 17
Tobias MathisenPorsgrunn OLH -163980380
Hilde VassendPorsgrunn OLD 50

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Kogstad NæssRaumar OrienteringH 503660503
Ingrid Eide RappRaumar OrienteringD 50
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 173710829

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OKD 17188443

Tyrving IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer JacobsenTyrving ILH 174013645
Svein S JacobsenTyrving ILH 503788809
Solveig SikkelandTyrving ILD 503884020

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH 504030417

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Petter VestølVegårshei ILH 50

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKH 17
Per StedjeØstmarka OKH 503780418
Jartrud SteinsliØstmarka OKD 503780319

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 173780806

Annonser

IOF Eventor