Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint Publikumsløp

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM sprint Publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 25 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

D -16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

H -16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering3831716
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302

D 17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig3905791
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elena GrandLillomarka OL3883931
Aase MestadLillomarka OL3885928
Hanne SandstadFreidig3505393
Beate UndebergetOppsal Orientering4041331
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering

H 17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Anders Kristian HoltHedrum OL
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK
Thore KornmoPorsgrunn OL
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL
Atle PedersenFossum IF3984275
Lars Olav ToloGneist, IL

D 50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL
Hege FjellbirkelandIL Gular
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Elle M. MelbyeHeming Orientering3887270
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Ingrid Eide RappRaumar Orientering
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Ann Karin TjørhomGanddal IL
Hilde VassendPorsgrunn OL

H 50 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK4041760
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Tormod BøeFossum IF4042628
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Tomas EidsmoFreidig3788031
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Per Olav GulbrandsenLarvik OK
Stein H. HagenFossum IF504815
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett4030417
Hallvard KorenOK Moss3777703
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL
Terje MelsomFossum IF4040879
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503
Magne VollenOslostudentenes IK
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

Annonser

IOF Eventor