Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HLP kveldsamling 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: HLP kveldsamling 3
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 13 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILH13-16200441
Torgeir AuneByåsen ILGjest502351
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH13-16225572
Vegard HansenByåsen ILGjest191299
Sander M JensenByåsen ILH13-16225280
Aslak MoxnessByåsen ILH13-16233818
Ådne StordalByåsen ILH13-16225177
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH13-16228494
Aksel VikenByåsen ILH13-16506765
Rune VikenByåsen ILGjest184064
Marie Wollan BenumByåsen ILD13-16212641

Freidig (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidigGjest214970
Marita AskeFreidigD13-16233868
Mari EidsmoFreidigD13-16505186
Emil GrønliFreidigH13-16211762
Hallvard HellevikFreidigH13-16180307
Sverre HellevikFreidigH13-16224471
Pål KittilsenFreidigGjest206040
Tora KittilsenFreidigD13-16207404
Una KittilsenFreidigD13-16206519
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH13-16504483
Ane Malene KolstadFreidigD13-16180130
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH13-16233777
Alf Petter LynumFreidigH13-16186849
Margot Bolstad LynumFreidigGjest505397
Solveig Louise NissenFreidigD13-16211745
Anna Aurora NolteFreidigD13-16224051
Juni Hagelid NorheimFreidigD13-16225085
Mathea Spets StorhovFreidigD13-16182074
Vegard Lereim StorliFreidigH13-16212820
Kristoffer Strømdal WikFreidigH13-16179862
Ine Bohnhorst TegdanFreidigD13-16225393
Jørgen TegdanFreidigGjest191303
Iver Dalsaune ThunFreidigH13-16180850
Maria Strømdal WikFreidigD13-16213142

Melhus IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus ILH13-16225309
Martin AuneMelhus ILH13-16224269
Gaute Fjærli TevikMelhus ILH13-16
Kristoffer LerliMelhus ILH13-16224281
Peter Prytz JensenMelhus ILH13-16224055
Joakim Solberg QvenildMelhus ILH13-16222229
Oskar StorlerMelhus ILH13-16224320
Ørjan SæterMelhus ILH13-16225268
Erik Tofte jrMelhus ILH13-16224351
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILH13-16211419

Nidarøst OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tord RomundstadNidarøst OKH13-16213734

OL Trollelg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin HaugskottOL TrollelgGjest216726
Sigrid HaugskottOL TrollelgD13-16216833

Wing OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magne GuttvikWing OKH13-16213289
Loke Strøm HaugsnesWing OKH13-16234100
Eivind LonaWing OKGjest211262
Petter Andreas LonaWing OKH13-16212595
August Hopstad NykvistWing OKH13-16223811
Jakob Jøsang WithWing OKH13-16223650

Annonser

IOF Eventor