Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 25 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 169 påmeldte deltakere.

A - Legendar (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK502486
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Gaute FriestadNTNUI504430
Espen JakobsenTyrving IL504561
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Esten KorenNydalens SK77444
Ivar LundanesTyrving IL200904
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Anders NordbergNydalens SK181232
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Daniel RoosAttunda OK508563
Beat RothNydalens SK221016
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
John Kasper SvergjaNydalens SK510301
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669
Morten WettergreenFossum IF504085

B - Ola (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Dag AalvikNydalens SK197410
Harald BakkeFossum IF89475
Marius BakkeFossum IF186911
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Nils BerganNydalens SK191246
Håvard BergetOppsal Orientering221163
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Kenneth BuchNydalens SK186164
Olav EideBækkelagets SK239048
Morten FredhOK Moss208419
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Stein H. HagenFossum IF504815
Morten HeirFossum IF178354
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Jappe HjelsethNydalens SK184338
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Hans JevanordFossum IF206276
Trond KortnerØstmarka OK181802
Are KristiansenTyrving IL502380
Einar LunøeNydalens SK177011
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Peder NatvigIL Koll89692
Svein NygårdLillomarka OL229680
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Espen Beer PrydzHeming Orientering510716
Christian ReuschHeming Orientering194449
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Geir SommerheinOK Horten214914
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Birk Felland SætnanFossum IF225464
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Ragnar TonjerNydalens SK510667
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Gløer O WinsvoldSentrum OK204119
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

C - Lokal (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Jonas AarsethNydalens SK228404
Mari AarsethNydalens SK502770
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99101
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Tom BerganFet OL181103
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Tormod BøeFossum IF501470
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Hege FeiringTyrving IL186189
Morten FismenFossum IF229713
Trude FixdalIL Koll190628
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Anders FlågenHeming Orientering510410
Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering217963
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesTyrving IL221251
Linda HanssenØstmarka OK203515
Ingrid HasaasFossum IF195946
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Dag HauglandØstmarka OK224500
Trond HegnaAsker Skiklubb246350
Ståle HeitmannFossum IF500614
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK243563
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Torstein HoleNydalens SK197809
Fredrik HøyerFossum IF205548
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Håkon JendalFossum IF214746
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Hallvard KorenOK Moss504468
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Sindre LangaasNydalens SK203666
Asgeir LiumFet OL509002
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Espen LunøeNydalens SK216648
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein MellaOppsal Orientering204225
Sigbjørn ModalsliFossum IF510310
Trygve NilssonHolmen IF
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Erik PaulsrudIL Koll510709
Tor RingstadHedrum OL506789
Egil RundbergetNydalens SK509107
Rune RystadNydalens SK500596
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Peer StiansenNydalens SK507600
Helge StubberudNydalens SK500561
Heidi TronbølFet OL177962
Gunde TumelionisFossum IF228473
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm83161
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

R - Rekrutt (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Aksel EideBækkelagets SK204533
Eskil HafskjoldNydalens SK213784
Markus HirschBækkelagets SK212251
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Tuva HøyerFossum IF225161
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK510715
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Per Noah SommerheinNydalens SK203005

K - Kari (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Solveig BlandkjennTyrving IL97984
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Maria JonssonNydalens SK224623
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718

Annonser

IOF Eventor