Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR Sprint Stavanger Sentrum - Miljøsøndag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR Sprint Stavanger Sentrum - Miljøsøndag
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 8 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder OrstadGanddal IL212951
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 17 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Jack KoskySouthdowns Orienteers
Trond LamarkGanddal IL509448
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb245178
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Kjell SvihusGanddal IL501674
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

Nybegynnerløype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb505635
Marit BlystadStavanger Orienteringsklubb234017
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ådne OrstadGanddal IL243566

A-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida KolstøEgersund OK245574
Arild SvihusGanddal IL206298

D/H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079

Annonser

IOF Eventor