Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2019 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 9 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe Ask-BreivikAftenbladet BIL249017
Irene SirevågUiS BIL67620
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløs11871

Damer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Trude HermanrudStavanger kommune BIL241710
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldar Stangeland AustvollSUS BIL
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan ArendalEquinor BIL192611
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL250215
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL500626
Geir HusdalTIF Viking226952
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb165590
André SirevågStatoil BIL239554
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Norvald SkrettingKlubbløs239481
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Trond LamarkGanddal IL509448
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Erling MaulandGanddal IL206301
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Geir SandSUS BIL181660
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Runar Eike ToftEquinor BIL192663
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079

Annonser

IOF Eventor