Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

D 10-11 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie M HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-59 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Jane M HellandEgersund OK209949
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 10-11 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Arve LundeGanddal IL225356
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 17-59 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Elmiro MendonçaCOUFRJ1008650
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb245178
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL216734
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D Ny (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Liv Gunstensen HaarrGanddal IL188723
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb170304

H Ny (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb505635
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Terje Frafjord HaarrGanddal IL206899
Markus M. HellandEgersund OK11139
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Ruben M. HellandEgersund OK209394
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Sondre SvihusGanddal IL174785

B-Åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Olav HellandEgersund OK207822
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)212329
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb245181
Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb234008
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

Annonser

IOF Eventor