Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ranking Langdistanse i Brekkeheia

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ranking Langdistanse i Brekkeheia
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 157 påmeldte deltakere.

Egersund OK (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OKD 70-217121
Tormod AaslidEgersund OKH 70-204742
Trond Sigurd FotlandEgersund OKB-åpen225018
Anita Glenne KallhovdEgersund OKD 40-509149
Hilde HetlandEgersund OKD 40-224784
Emil Fotland KolstøEgersund OKN-åpen224945
Ida KolstøEgersund OKC-åpen245574
Viljar Fotland KolstøEgersund OKH 11-12N245589
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Arild OpstadEgersund OKH17-N80751
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 70-217118
Gunnar PettersonEgersund OKH 40-507842
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 13-14224852
Julie PuntervoldEgersund OKD17-AK204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKH 40-204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14204740
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 13-14224277

Ganddal IL (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 21-181858
Jørgen BreivoldGanddal ILH 40-197882
Kristin BreivoldGanddal ILB-åpen213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 17-20212938
Norah BreivoldGanddal ILD 11-12211689
Elias EidsvågGanddal ILH 15-16233980
Per Olav HaarrGanddal ILH 50-206339
Jakob KarlsenGanddal ILH 50-243568
Ingrid LamarkGanddal ILD 17-20174736
Trond LamarkGanddal ILH 50-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 40-189151
Erik LimaGanddal ILH 21-209922
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Maria Nilsson RøddeGanddal ILB-åpen213110
Ove OalandGanddal ILH 60-216734
Fredrik OmdalGanddal ILH 21-185866
Otte OmdalGanddal ILH 60-185860
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tobias RøddeGanddal ILH 21-197866
Tore RøddeGanddal ILB-åpen206300
Henning SundbyGanddal ILH 50-225587
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 21-501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 50-501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-20508137
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-216714
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 15-16188800
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 21-225547

Haugesund IL Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Alf Inge LindtnerHaugesund IL OrienteringH 40-506967

Sandnes IL (Rogaland) (50)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-504478
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)H 21-181602
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 50-507646
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H -10223529
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)H 21-208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H -10224888
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen239668
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)N-åpen223755
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 15-16223525
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen143226
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 50-204356
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)H 11-12196763
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H 11-12223970
Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)C-lang224803
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16201921
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H -10223519
Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)B-åpen244779
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 50-229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)D 40-60583
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)H 21-205576
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 21-507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-507762
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 40-184505
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)H 13-14189031
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)C-lang223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)H -10223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen225067
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)H 21-507057
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)C-lang224761
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H -10212332
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 13-14204480
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 50-67813
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 40-67821
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16201920

Stavanger Orienteringsklubb (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Øystein AmundrudStavanger OrienteringsklubbH 40-501406
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbH 21-186187
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-504990
Toril FalkenbergStavanger OrienteringsklubbD17-AK79070
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger OrienteringsklubbH 40-208743
Anne-Siv GjertsenStavanger OrienteringsklubbD 50-402428
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-226944
Øistein HaalandStavanger OrienteringsklubbH 50-229498
Lise IsachsenStavanger OrienteringsklubbD 40-199748
Nina KarlsenStavanger OrienteringsklubbD 21-172255
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 60-184538
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 17-20211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Marie-Elizabeth ReinsethStavanger OrienteringsklubbD 50-229508
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbD 50-200485
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbH 50-195818
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 40-506809
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-20207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 40-227050
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 15-16207648
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 21-206388
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-226009
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbD 50-213139
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 21-211766
Arne ØstensenStavanger OrienteringsklubbH 70-233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 70-207888

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer MonsenVaregg FleridrettH 21-506986

Ålgård Orientering (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård OrienteringH 11-12225585
Nils Oskar AmdalÅlgård OrienteringN-åpen
Liam John CastleÅlgård OrienteringN-åpen246746
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-500520
Helen LomelandÅlgård OrienteringD 50-238199
Alexander Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222050
Andrine Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222610
Elvira Maudal SævlandÅlgård OrienteringD -10225499
Jonathan Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222673
Guro MaudalÅlgård OrienteringC-åpen222696
Jakob MelbergÅlgård OrienteringN-åpen184277
Stine Ravndal NygårdÅlgård OrienteringC-åpen
Ane NærlandÅlgård OrienteringC-åpen
Alida OftedalÅlgård OrienteringD 15-16184277
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 21-227555
Livar OftedalÅlgård OrienteringH 11-12212199
Maren OftedalÅlgård OrienteringD -10212181
Otilie OftedalÅlgård OrienteringB-åpen180157
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH 21-500518
Hilde SkrettingÅlgård OrienteringD 21-241339
Ingrid SkrettingÅlgård OrienteringN-åpen
Sondre SkrettingÅlgård OrienteringN-åpen227484
Stig Arild SkrettingÅlgård OrienteringB-åpen187173
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 40-507658
Terje StokkelandÅlgård OrienteringH 60-187150
Edward SævlandÅlgård OrienteringC-åpen222699
Aina Kalsaas UrstadÅlgård OrienteringC-åpen217675
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård OrienteringN-åpen213592

Annonser

IOF Eventor