Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 28 september 2019 - søndag 29 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (53)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-504478
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)D 17-195729
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D13-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 17-503032
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)H 50-243805
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 50-507646
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-åpen181704Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H 9-10223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H 9-10224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)H 11-12224935
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)N-åpen223755
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)H 50-209845
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H13-16223525
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen143226
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)H 17-189148
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 50-208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H13-16211139
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 11-12204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H13-16189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H13-16223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H13-16201921Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)N-åpen223762Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H 9-10223519Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)H 50-114711
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 50-229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H13-16505817
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)H 11-12223595
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)D 17-60583
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H13-16507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D13-16507649
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D 9-10195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-507762Tour de Orientering, jaktstart
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H13-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 17-184505Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)Utvikling B206522Tour de Orientering, mellom
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-åpen212314
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H13-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 17-224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D13-16212133
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)H 9-10223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen225067
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H13-16225065
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H13-16211799
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D13-16223588
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H 9-10212332
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 50-67813
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 17-67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)D 50-223589

Annonser

IOF Eventor