Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 28 september 2019 - søndag 29 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Liven OrstadGanddal IL234004
Andreas SkistadGjø-Vard OL242309
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen OrstadGanddal IL206299
Vilde PuntervoldEgersund OK224911Tour de Orientering, jaktstart
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D13-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb234008Tour de Orientering, jaktstart
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL508199
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb212838Tour de Orientering, jaktstart
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BjerkreimFrøyland IL62942Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Viljar Fotland KolstøEgersund OK245582
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H13-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
John BreilandKlepp IL216856
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Jack KoskySouthdowns Orienteers510701
Erik LimaGanddal IL209922
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762Tour de Orientering, jaktstart
Tobias RøddeGanddal IL197866
Fredrik SandalGanddal IL501381Tour de Orientering, mellom
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954Tour de Orientering, mellom
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Rune SvihusFrøyland IL209851
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulJWC BIL200364
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Trond LamarkGanddal IL509448
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)114711
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarne GimreGanddal IL250215
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250231
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Jim StevensNorth Texas Orienteering Association (NTOA)
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb245178
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522Tour de Orientering, mellom

B-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Olav HellandEgersund OK207822
Ida KolstøEgersund OK245574
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Ådne OrstadGanddal IL243566Tour de Orientering, mellom, Tour de Orientering, jaktstart
Tore RøddeGanddal IL206300Tour de Orientering, prolog, Tour de Orientering, mellom
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor