Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup finale
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 17 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

Herrer 17-59 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Olav HellandEgersund OK207822
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)114711
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Kristian OhrGanddal IL64713
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Tobias RøddeGanddal IL197866
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb165590
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Henning SundbyGanddal IL225587
Morten Bjerga SundliGanddal IL197732
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer 17-59 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Hilde HetlandEgersund OK224784
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

H15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

Nybegynner (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL197882
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)244690
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Marie VoldsundGanddal IL248267

B-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Ådne OrstadGanddal IL243566
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)224727
Unni SundliGanddal IL67378
Arild SvihusGanddal IL206298

Herrer over 59 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Bjarne GimreGanddal IL250215
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Jan HetlandEgersund OK208645
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Damer over 59 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Erle Nermoen NilssenGanddal IL197860
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

H13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

H11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Arve LundeGanddal IL225356
Peder OrstadGanddal IL212951
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

H 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)248002
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678

Annonser

IOF Eventor