Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsstafett og Lagstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Ungdomsstafett og Lagstafett
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 22 påmeldte lag.

Lagkonkurranse (13)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Øyvind Stokke Seljeskog212615
 
2Henrik Eilevstjønn188748
 
3
 
Ganddal IL 2
1Terje Frafjord Haarr206899
 Liv Gunstensen Haarr188723
2
 
3
 
Ganddal IL 3
1Ida Voldsund225432
 
2Marie Voldsund
 
3Nora Bjorheim Bottolfsen
 Jesper Bjorheim Bottolfsen
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Tuva Halvorsen Sætre213024
 
2Aslak Wathne67821
 
3Andreas Soleng244678
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Lars Oftedal212653
 
2Ine Wathne Thingbø212314
 Finlay Duncan223529
3Trym Undheim225067
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Vebjørn Oftedal212395
 
2Thomas Duncan
 
3Oliver Duncan
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Sindre Wathne223516
 Emil Wathne Thingbø
2Sjur Undheim
 
3Tormod Levang
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Frida Richter195929
 Sarah Jongenburger223748
2Liva Wathne223518
 Eskil Berge212395
3Nelly Soleng
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Finn Blystad505635
 Marit Blystad234017
2Lars Elias Hinna Gausel234349
 
3
 
Ålgård Orientering 1
1Amalie Sofie Kalsaas Urstad213592
 Maren Oftedal
2Lea Stokkeland
 Ada C Stokkeland
3
 
Ålgård Orientering 2
1Eiril Laugaland222286
 Lotte Sletvold
2Tea Stokkeland
 Synne Martby-Skogsholm
3Tirill Martby-Skogsholm
 
Ålgård Orientering 3
1Vetle Laugaland212196
 Livar Oftedal
2Knut Halvor Amdal
 Theodor Hauge
3
 
Ålgård Orientering 4
1Oskar Sletvold223867
 Tobias Sletvold
2Christopher Lund
 Kasper Bøe
3
 

D/H 13-16 (9)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Anna Taksdal508199
 
2Thomas Barvik Mæland211775
 
3Øyvind Lamark195846
 Andreas Nybak Urdal188800
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Simon Fjermestad Helgesen223525
 Gabriel Årsvoll201920
2Alva Christiansen195899
 
3Omund Thu Landstad223522
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Bjørnar Peikli507648
 
2Amalie Wathne Thingbø223975
 
3Kalle Jongenburger189038
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Jone Valdal225065
 
2Mari Richter501267
 Idar Jongenburger204554
3Andreas Vistnes Myklebost505816
 Gustav Levang201921
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Evelyn Fernandes Nødland223561
 
2William Tønnesen Lundberg224973
 Jomar Halvorsen Sætre196763
3Kaja Peikli507649
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Joel Skoge189031
 
2Selma Lothine Fridheim Torp212133
 
3Thomas Valdal211799
 
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Jonas Vistnes Myklebost505817
 
2Oda Fjermestad Helgesen189114
 Erling Molvik Jørgensen223970
3Stian Haugvaldstad211139
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Bjørnar Sydnes Risa245290
 
2Solveig Nicolaysen
 
3Dina Torgersen207648
 
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Emma Sydnes Risa169780
 
2Elise Sørli Ronæss226942
 
3Peter Sæbbø227048
 

Annonser

IOF Eventor