Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norges cup PreO

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Norges cup PreO
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 10 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 29 påmeldte deltakere.

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin SørensenEiker OLPre-o Elite

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein JakobsenFredrikstad SKPre-o Elite

Hisøy OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OKPre-o Elite
Gerd YttervikHisøy OKPre-o A

IFK Göteborg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik StålnackeIFK GöteborgPre-o Elite

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv HorntvedtIL ImåsPre-o A

Imperdible (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jorge ValenteImperdiblePre-o Elite
Juan Pedro ValenteImperdiblePre-o Elite

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lise HørtvedtKongsberg OLPre-o A

Kvillebyns SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bosse SandströmKvillebyns SKPre-o Elite

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Terje OvesenLardal OLPre-o Elite
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLPre-o Elite

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne AskLierbygda OLPre-o Elite

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil SønsterudbråtenLillomarka OLPre-o Elite

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lagPre-o Elite

Modum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marita Lilja GrønhovdModum OLPre-o Elite
Arno Lilja GrønhovdModum OLPre-o Elite
Sirpa LiljaModum OLPre-o Elite

Nedre Romerike Handicapidrettslag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit WiikNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o A
Odd WiikNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o Elite
Odd Bjørn WiikNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o Elite

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas BøhnNydalens SKPre-o Elite

OK Skeidi (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge GisholtOK SkeidiPre-o Elite

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd HåkensenOL Vallset/StangePre-o Elite

Rehns BK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lennart WahlgrenRehns BKPre-o Elite

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Myhr ØienRingsaker OKPre-o Elite

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gro Kristin HaugØstmarka OKPre-o A
Jan Erik HaugØstmarka OKPre-o Elite

Ås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per StålnackeÅs ILPre-o Elite

Annonser

IOF Eventor