Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 10 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649

D 17-59 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Linda SchraderOLifant88751
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 17-59 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Gunnar GraabakStavanger Orienteringsklubb505842
Trond LamarkGanddal IL509448
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb165590
Fredrik SandalGanddal IL501381
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

H Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)245643
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899

B-Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Olav HellandEgersund OK207822
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)212903

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

H10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

A-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

Annonser

IOF Eventor