Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (69)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-504478
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)N-åpen225066
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D 13-14224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)D 50-217077
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)H 50-243805
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-åpen181704
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen239668
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)N-åpen223755
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)H 50-209845
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen143226
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 50-208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)C-åpen224860
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)B-åpen212072
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 11-12204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)Utvikling C204570
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)N-åpen223748
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H 11-12223970
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16201921
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)N-åpen223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H 9-10223519
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)D 40-506402
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)N-åpen212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H 9-10212395
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)H 50-211230
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 21-507650
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)C-åpen243722
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)H 60-504463
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)N-åpen195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-507762
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)H 70-189011
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)H 13-14206522
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)C-åpen223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)B-åpen
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)Utvikling C206527
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-åpen212314
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 21-224120
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)Utvikling B223698
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)Utvikling C213056
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)H 9-10223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen225067
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)B-åpen224711
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12161991
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H 9-10212332
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 13-14204480
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)N-åpen223518
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)D 21-223495
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)H 9-10223516
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)D 50-223589
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16510327

Annonser

IOF Eventor