Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 210 påmeldte deltakere.

Egersund OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 15-16223935
Arne BrandsbergEgersund OKH 70-204773
Ole Andre BrandsbergEgersund OKH 15-16224732
Trond Sigurd FotlandEgersund OKH 40-225018
Olav HellandEgersund OKB-åpen207822
Hilde HetlandEgersund OKD 40-224784
Emil Fotland KolstøEgersund OKN-åpen224945
Ida KolstøEgersund OKB-åpen245574
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Kenneth MydlandEgersund OKH 21-216944
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-245577
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 70-217118
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14204740
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 13-14224277
Kjetil TorgersenEgersund OKB-åpen224213

Ganddal IL (46)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 21-181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 21-187124
Jørgen BreivoldGanddal ILH 40-197882
Kristin BreivoldGanddal ILB-åpen213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 17-20212938
Norah BreivoldGanddal ILD 11-12211689
Pernille BreivoldGanddal ILN-åpen213049
Tor BrekkenGanddal ILH 50-197768
Joar EilevstjønnGanddal ILH 40-504231
Tone M. Seglem GiskeGanddal ILC-åpen234145
Per Olav HaarrGanddal ILH 50-206339
Per Ingar HadlandGanddal ILH 50-510424
Jakob KarlsenGanddal ILH 50-243568
Ingrid LamarkGanddal ILD 17-20509447
Trond LamarkGanddal ILH 50-509448
Vibeke LamarkGanddal ILD 40-509450
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-16509449
Erik LimaGanddal ILH 21-209922
Jan Inge LundeGanddal ILH 60-181514
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Maria Nilsson RøddeGanddal ILB-åpen213110
Hilde OhrGanddal ILD 15-16213113
Kristian OhrGanddal ILH 50-64713
Fredrik OmdalGanddal ILH 21-509109
Karen OrstadGanddal ILN-åpen206299
Liven OrstadGanddal ILN-åpen234004
Peder OrstadGanddal ILH 11-12212951
Ådne OrstadGanddal ILC-åpen243566
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tobias RøddeGanddal ILH 17-20197866
Tore RøddeGanddal ILB-åpen206300
Fredrik SandalGanddal ILH 21-501381
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD 21-206193
Henning SundbyGanddal ILH 50-225587
Morten Bjerga SundliGanddal ILH 21-188954
Unni SundliGanddal ILC-åpen67378
Mariann SveinsvollGanddal ILD 40-503557
Arild SvihusGanddal ILB-åpen206298
Kjell SvihusGanddal ILH 70-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 21-501775
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-20508137
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-216714
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 15-16188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILD 50-188831
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 21-225547

Haugesund IL Orientering (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH 15-16151433
Erik EngløkkHaugesund IL OrienteringH 50-198968
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL OrienteringD 11-12212912
Randi EngløkkHaugesund IL OrienteringD 17-A kort188456
Madli HjermannHaugesund IL OrienteringB-åpen506355
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringH 11-12211761
Knut Steffen KvalaHaugesund IL OrienteringH 40-504279
Emil Olsen RachorHaugesund IL OrienteringH 11-12505593
Fridtjof RachorHaugesund IL OrienteringA-åpen505484
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL OrienteringH 9-10505592
Selma SteinsvågHaugesund IL OrienteringUtvikling B212932
Sigleif SteinsvågHaugesund IL OrienteringH 40-235209
Dag Abel SveenHaugesund IL OrienteringH 17-A kort506361
Filip SveenHaugesund IL OrienteringH 9-10217885
Ingrid SveenHaugesund IL OrienteringN-åpen242512
Miriam SveenHaugesund IL OrienteringD 13-14217721
Erik Utne VieHaugesund IL OrienteringH 17-A kort243756
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 21-506778
Lars WikstrømHaugesund IL OrienteringUtvikling N211748

Sandnes IL (Rogaland) (69)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-504478
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)N-åpen225066
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D 13-14224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)D 50-217077
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)H 50-243805
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-åpen181704
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen239668
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)N-åpen223755
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)H 50-209845
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)B-åpen143226
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 50-208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)C-åpen224860
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)B-åpen212072
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 11-12204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)Utvikling C204570
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)N-åpen223748
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H 11-12223970
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16201921
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)N-åpen223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H 9-10223519
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)D 40-506402
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)N-åpen212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H 9-10212395
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)H 50-211230
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 21-507650
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)C-åpen243722
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)H 60-504463
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)N-åpen195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-507762
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)H 70-189011
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)H 13-14206522
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)C-åpen223483
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)B-åpen
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)Utvikling C206527
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-174023
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-åpen212314
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 21-224120
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)Utvikling B223698
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)Utvikling C213056
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)H 9-10223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen225067
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)B-åpen224711
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12161991
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H 9-10212332
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 13-14204480
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)N-åpen223518
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)D 21-223495
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)H 9-10223516
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)D 50-223589
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16510327

Stavanger Orienteringsklubb (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Øystein AmundrudStavanger OrienteringsklubbH 40-501406
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbH 70-197972
Finn BlystadStavanger OrienteringsklubbH 9-10505635
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbH 21-186187
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbD 60-234022
Anne-Siv GjertsenStavanger OrienteringsklubbD 50-402428
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-226944
Lise IsachsenStavanger OrienteringsklubbD 40-199748
Harald KalagerStavanger OrienteringsklubbH 21-500532
May MelingStavanger OrienteringsklubbD 60-234039
Britt-Hege NicolaysenStavanger OrienteringsklubbC-åpen245181
Solveig NicolaysenStavanger OrienteringsklubbC-åpen234008
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 21-211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-510413
Elise Sørli RonæssStavanger OrienteringsklubbD 11-12226942
Morten Sørli RonæssStavanger OrienteringsklubbH 50-237779
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbD 50-200485
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbH 50-195818
Harald SyseStavanger OrienteringsklubbH 50-508513
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 40-506809
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-20207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 40-227050
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 70-207804
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 15-16207648
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 21-206388
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-226009

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjarthe WesterheimStord OrienteringH 21-184533

Vindafjord Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar MartinsenVindafjord OrienteringslagH 50-209430

Ålgård Orientering (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård OrienteringH 70-509012
Odd FuglestadÅlgård OrienteringH 50-500402
Oskar KleppaÅlgård OrienteringN-åpen212667
Stine KleppaÅlgård OrienteringN-åpen212692
Brage LaugalandÅlgård OrienteringH 9-10212527
Eiril LaugalandÅlgård OrienteringN-åpen222286
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-500520
Torunn LaugalandÅlgård OrienteringC-åpen184598
Vetle LaugalandÅlgård OrienteringN-åpen212196
Alexander Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222050
Andrine Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222610
Elvira Maudal SævlandÅlgård OrienteringD 9-10225499
Jonathan Maudal SævlandÅlgård OrienteringN-åpen222673
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 40-227555
Livar OftedalÅlgård OrienteringH 11-12212199
Maren OftedalÅlgård OrienteringD 9-10212181
Otilie OftedalÅlgård OrienteringD 17-A kort180157
Ella Nesset RavndalÅlgård OrienteringN-åpen212518
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH 17-A kort500518
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12507659
Lea StokkelandÅlgård OrienteringN-åpen225533
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 40-507658
Tea StokkelandÅlgård OrienteringN-åpen225358
Terje StokkelandÅlgård OrienteringH 60-187150
Edward SævlandÅlgård OrienteringC-åpen222699
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringH 50-504620

Annonser

IOF Eventor