Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL508199
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944

Utvikling C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)223698

B-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)
Arild SvihusGanddal IL206298
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Unni SundliGanddal IL67378

Annonser

IOF Eventor