Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 210 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Oskar KleppaÅlgård Orientering212667
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Eiril LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering222050
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering222610
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering222673
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering225499
Maren OftedalÅlgård Orientering212181

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Norah BreivoldGanddal IL211689
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb402428
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BlystadStavanger Orienteringsklubb505635
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering505592
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Peder OrstadGanddal IL212951
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering505593
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)204480

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering243756

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Kristian OhrGanddal IL64713
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Harald SyseStavanger Orienteringsklubb508513
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL501674

Utvikling N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

Utvikling C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056

Utvikling B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)223698

A-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering505484

B-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Olav HellandEgersund OK207822
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Ida KolstøEgersund OK245574
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone M. Seglem GiskeGanddal IL234145
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb245181
Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb234008
Ådne OrstadGanddal IL243566
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)243722
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Unni SundliGanddal IL67378
Edward SævlandÅlgård Orientering222699

Annonser

IOF Eventor