Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 28 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (71)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 17-59503032
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)H10248002
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)H10213198
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)C-Åpen200988
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)H 11-12212329
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen38990
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 17-59507646
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen181704
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H10223529
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)H 17-59208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H10224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)H 11-12224935
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)H Ny223755
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen62917
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 15-16223525
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-59220844
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 17-59204356
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)H10245643
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)H 11-12196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)D10213024
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)H 17-59189148
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)H 11-12224844
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)B-Åpen151431
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)D 11-12224860
Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)B-Åpen189134
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)B-Åpen212072
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D10223748
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H 11-12223970
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 17-59195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16201921
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)H10223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H10223519
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223510
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 17-59229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)D 13-14212627
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)D 17-59184386
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)H Ny212653
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)H 17-59205576
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H10212395
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D Ny195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-59188699
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 17-59184505
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)H 13-14189031
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)H10244678
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 17-59174023
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D Ny212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 17-59224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)H 11-12224973
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)H 13-14174362
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12204850

Annonser

IOF Eventor