Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 28 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 143 påmeldte deltakere.

Egersund OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 15-16223935
Olav HellandEgersund OKB-Åpen207822
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14204740

Ganddal IL (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 17-59181858
Jørgen BreivoldGanddal ILH 17-59197882
Kristin BreivoldGanddal ILB-Åpen213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 17-59212938
Pernille BreivoldGanddal ILD Ny213049
Elias EidsvågGanddal ILH 15-16233980
Fredrik HovstadGanddal ILH 13-14198081
Pernille HovstadGanddal ILB-Åpen206306
Jakob KarlsenGanddal ILH 17-59243568
Ingrid LamarkGanddal ILD 17-59174736
Trond LamarkGanddal ILH 17-59184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 17-59189151
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-16195846
Erik LimaGanddal ILH 17-59209922
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Maria Nilsson RøddeGanddal ILB-Åpen213110
Ove OalandGanddal ILH 60-216734
Karen OrstadGanddal ILD Ny206299
Liven OrstadGanddal ILD Ny234004
Peder OrstadGanddal ILH 11-12212951
Ådne OrstadGanddal ILC-Åpen243566
Inger RothGanddal ILD Ny213137
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Arild SvihusGanddal ILB-Åpen206298
Kjell SvihusGanddal ILH 60-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 17-59501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 17-59501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-59508137
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 17-59216714
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILH 17-59225494
Anna Alexandra WirowskiGanddal ILB-Åpen212041
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 17-59225547

Sandnes IL (Rogaland) (71)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 17-59503032
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)H10248002
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)H10213198
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)C-Åpen200988
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)H 11-12212329
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen38990
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 17-59507646
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen181704
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H10223529
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)H 17-59208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H10224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)H 11-12224935
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)H Ny223755
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen62917
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 15-16223525
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-59220844
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 17-59204356
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)H10245643
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)H 11-12196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)D10213024
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)H 17-59189148
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)H 11-12224844
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)B-Åpen151431
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)D 11-12224860
Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)B-Åpen189134
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)B-Åpen212072
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D10223748
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)H 11-12223970
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 17-59195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16201921
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)H10223762
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)H10223519
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223510
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 17-59229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)D 13-14212627
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)D 17-59184386
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)H Ny212653
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)H 17-59205576
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)H10212395
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D Ny195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-59188699
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 17-59184505
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)H 13-14189031
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)H10244678
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 17-59174023
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D Ny212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)B-Åpen223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 17-59224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)H 11-12224973
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)H 13-14174362
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12204850

Stavanger Orienteringsklubb (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbH 60-197972
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 17-59169769
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-504990
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbD 60-234022
Solveig NicolaysenStavanger OrienteringsklubbC-Åpen234008
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 60-231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 17-59211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 17-59195873
Bjørnar Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbH 11-12245290
Emma Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbB-Åpen169780
Helge RisaStavanger OrienteringsklubbH 17-59169784
Kristin Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbB-Åpen169677
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbA-åpen200485
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbH 17-59195818
Kjell SkjævelandStavanger OrienteringsklubbH 60-188805
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 17-59506809
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-59207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-59227050
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 60-207804
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 17-59206388
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbH 17-59234013
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 17-59226009
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 60-207888

Ålgård Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 17-59500520
Theodora Nevland SikvelandÅlgård OrienteringD Ny
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 17-59227555
Maren OftedalÅlgård OrienteringD10212181
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12507659
Lea StokkelandÅlgård OrienteringD Ny225533
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 17-59507658
Tea StokkelandÅlgård OrienteringD Ny225358
Terje StokkelandÅlgård OrienteringH 60-187150

Annonser

IOF Eventor