Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 11 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209394
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering187066
Sondre SkrettingÅlgård Orientering187001
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering213592
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Anna TaksdalGanddal IL508199

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Hilde OhrGanddal IL213113
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb233905

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias EidsvågGanddal IL233980
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)181602
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK224827

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Kristian OhrGanddal IL64713
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Tore RøddeGanddal IL206300
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Børje SvenssonMarnardal IL195779

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

B Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Olav HellandEgersund OK207822
Monica HorpestadEgersund OK224977
Ida KolstøEgersund OK245574
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)123456
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

C Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)243722
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb245650
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

D 17-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde SkrettingÅlgård Orientering241339
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

H 17-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor