Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR8, Resafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR8, Resafjell
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 14 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

D 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Hilde HetlandEgersund OK224784
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Ida MonsenEgersund OK504690
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Linda SchraderOLifant88751
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve FuglestadÅlgård Orientering500617
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Viljar Fotland KolstøEgersund OK245582
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Peder OrstadGanddal IL212951
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Per Inge EspedalÅlgård Orientering61787
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Trond LamarkGanddal IL509448
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Bjarne GimreGanddal IL250215
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL181514

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnulf FuglestadÅlgård Orientering157129
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Kjell SvihusGanddal IL501674
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

B-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Ådne OrstadGanddal IL243566
Arild SvihusGanddal IL206298

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980

Annonser

IOF Eventor