Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til RR2, Skjæveland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: RR2, Skjæveland
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: søndag 28 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

Egersund OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OKH 70-204742
Trond Sigurd FotlandEgersund OKH 40-225018
Anita Glenne KallhovdEgersund OKD 40-197977
Olav HellandEgersund OKB-Åpen207822
Emil Fotland KolstøEgersund OKN-åpen224945
Ida KolstøEgersund OKB-Åpen
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Kenneth MydlandEgersund OKH 21-216944
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 70-217118
Gunnar PettersonEgersund OKH 40-507842
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 13-14224852

Ganddal IL (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 21-187124
Ragnhild AuglændGanddal ILD 50-507085
Jørgen BreivoldGanddal ILH 40-197882
Kristin BreivoldGanddal ILB-Åpen213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 21-212938
Norah BreivoldGanddal ILD 11-12211689
Pernille BreivoldGanddal ILN-åpen213049
Elias EidsvågGanddal ILH 15-16233980
Svein-Erik KvameGanddal ILH 50-502585
Ingrid LamarkGanddal ILD 17-20174736
Trond LamarkGanddal ILH 50-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 40-189151
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-16195846
Erik LimaGanddal ILH 21-209922
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Maria Nilsson RøddeGanddal ILB-Åpen213110
Ove OalandGanddal ILH 60-216734
Fredrik OmdalGanddal ILH 21-185866
Otte OmdalGanddal ILH 60-185860
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tobias RøddeGanddal ILH 21-197866
Tore RøddeGanddal ILH 50-206300
Trine Bolstad ScheieGanddal ILD 21-206193
Henning SundbyGanddal ILH 50-225587
Mariann SveinsvollGanddal ILD 17-A kort503557
Kjell SvihusGanddal ILH 70-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 21-501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 50-501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-20508137
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILD 50-188831
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 21-225547

Haugesund IL Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringH 11-12211761
Emil Olsen RachorHaugesund IL OrienteringH 11-12505593
Fridtjof RachorHaugesund IL OrienteringH 40-505484
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL OrienteringH -10505592
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 21-506778

Marnardal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børje SvenssonMarnardal ILH 60-195779

Sandnes IL (Rogaland) (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 50-504478
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)N-åpen225066
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 40-503032
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)H 50-221218
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)H -10223529
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)H 21-208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)H -10224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)H 11-12224935
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 21-220844
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H 50-204356
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)D 11-12224860
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)D 40-223510
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)D 17-A kort60583
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)H 50-211230
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)N-åpen195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-507762
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 40-184505
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)H -10223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)N-åpen225067
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)H 50-507057
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)H 13-14174362

Stavanger Orienteringsklubb (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbH 70-197972
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbH 21-186187
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 70-245282
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbD 60-234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-226944
Lise IsachsenStavanger OrienteringsklubbD 40-199748
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 15-16195677
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 21-211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbH 70-221087
Irene RummelhoffStavanger OrienteringsklubbD 50-200485
Øyvind RummelhoffStavanger OrienteringsklubbH 50-195818
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 15-16207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 40-227050
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-226009
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 21-211766

Stord Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 21-197944

Vindafjord Orienteringslag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord OrienteringslagD 40-185591
Einar MartinsenVindafjord OrienteringslagH 50-209430

Ålgård Orientering (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård OrienteringH 13-14225585
Nils Oskar AmdalÅlgård OrienteringN-åpen
Harry BreilandÅlgård OrienteringH 70-228413
Per Inge EspedalÅlgård OrienteringH 40-61787
Synnøve FuglestadÅlgård OrienteringD 70-500617
Kristina KleppaÅlgård OrienteringC-Åpen188816
Oskar KleppaÅlgård OrienteringN-åpen212667
Samuel KleppaÅlgård OrienteringH 15-16189160
Brage LaugalandÅlgård OrienteringN-åpen212527
Eiril LaugalandÅlgård OrienteringN-åpen222286
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-500520
Vetle LaugalandÅlgård OrienteringN-åpen212196
Heidi MartbyÅlgård OrienteringD 40-235216
Synne Martby-SkogsholmÅlgård OrienteringN-åpen213074
Tirill Martby-SkogsholmÅlgård OrienteringN-åpen212215
Alexander Maudal SævlandÅlgård OrienteringH -10222050
Elvira Maudal SævlandÅlgård OrienteringD -10225499
Jonathan Maudal SævlandÅlgård OrienteringH -10222673
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 40-227555
Livar OftedalÅlgård OrienteringH 11-12212199
Maren OftedalÅlgård OrienteringD -10212181
Ella Nesset RavndalÅlgård OrienteringN-åpen212518
Torbjørn RavndalÅlgård OrienteringB-Åpen
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH 21-500518
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 40-507658
Terje StokkelandÅlgård OrienteringH 60-187150
Knut TaugbølÅlgård OrienteringH 50-188913
Karete VeenÅlgård OrienteringN-åpen

Annonser

IOF Eventor