Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trollo 50 års jubileumsløp

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trollo 50 års jubileumsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Mathias SundbyLarvik OK217029
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo224937
Elisabeth WindvikSandefjord OK233725

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Vibeke SchauKonnerud IL506823
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gerd LangsethLarvik OK216681
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Tollef TjentlandLardal OL506668
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Niclas GunnerødStokke IL509334
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Gaute NysæterSkien OK245755
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OL221389
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Georg EllilaStokke IL509148
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Eirik RavnanTyrving IL502593
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Einar IdlandAndebu IL234851
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Rune RøedStokke IL203632
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Morten JohnsenStokke IL203600
Arne KristensenStokke IL96681
Harald OmlandSkien OK507027

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Harald HoviSkien OK239501
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL227680
Morten JohannessenRøyken OL229667
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Jan Erik RøedSandefjord OK506353
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OL182064
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SteenBø OL80354
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Lars Martin GjeinStokke IL203627
John SchauKonnerud IL506836
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460

H17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Eirik SkavhellenBotne SK231522
Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo226964
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Anders WindvikSandefjord OK233769

D17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK231524
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

H17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Tord Erik SkyrudAsker Skiklubb203537

D17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine SkyrudAsker Skiklubb62179

H15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred SchauKonnerud IL507318

Annonser

IOF Eventor