Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Sveio OL - Orientering
Dato: lørdag 1 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

Egersund OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 15-16223935
Olav HellandEgersund OKB-open207822
Hilde HetlandEgersund OKD 17-224784
Alexander HorpestadEgersund OKH17-20B223933
Monica HorpestadEgersund OKD 17-224977
Jane Mydland HellandEgersund OKD 17-209949
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Markus Mydland HellandEgersund OKN-open224828
Ruben Mydland HellandEgersund OKN-open209394
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113
Gunnar PettersonEgersund OKH 17-507842
Julie PuntervoldEgersund OKD 17-204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14204740
Erik Aarstad TorgersenEgersund OKN-open209376
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 13-14224277
Kjetil TorgersenEgersund OKH 17-224213

Ganddal IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 17-181858
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 17-212938
Elias EidsvågGanddal ILH 15-16233980
Trond LamarkGanddal ILH 50-184425
Vibeke LamarkGanddal ILD 17-189151
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-16195846
Erik LimaGanddal ILH 17-209922
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Maria Nilsson RøddeGanddal ILB-open213110
Fredrik OmdalGanddal ILH 17-509109
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tore RøddeGanddal ILB-open206300
Kjell SvihusGanddal ILH 70-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 17-501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 50-501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-508137
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 15-16188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILD 50-188831

Haugesund IL Orientering (32)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL OrienteringD 17-502230
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH 15-16151433
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL OrienteringD 11-12212912
Randi EngløkkHaugesund IL OrienteringD 17-188456
Sigved GramstadHaugesund IL OrienteringH 70-507845
Sara HetlandHaugesund IL OrienteringD 15-16212852
Madli HjermannHaugesund IL OrienteringB-open506355
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Sebastian JørgensenHaugesund IL OrienteringH 11-12211761
Jana-Elena KoserHaugesund IL OrienteringA-open198071
Knut Bendik KvalaHaugesund IL OrienteringH 70-505829
Alf Inge LindtnerHaugesund IL OrienteringH 17-506967
Terje MonradHaugesund IL OrienteringH 60-200360
Eirik Waage NilsenHaugesund IL OrienteringH 13-16N229690
Emil Olsen RachorHaugesund IL OrienteringH 11-12505593
Fridtjof RachorHaugesund IL OrienteringH 17-505484
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL OrienteringH -10505592
Linea Viktoria Armida SkusethHaugesund IL OrienteringD 13-14242511
Arne StakkestadHaugesund IL OrienteringH 70-203477
Selma SteinsvågHaugesund IL OrienteringD 15-16212932
Sigleif SteinsvågHaugesund IL OrienteringH 17-235209
Dag Abel SveenHaugesund IL OrienteringH 17-506361
Filip SveenHaugesund IL OrienteringH -10217885
Ingrid SveenHaugesund IL OrienteringN-open242512
Miriam SveenHaugesund IL OrienteringD 13-14217721
Magnar SætreHaugesund IL OrienteringH 60-184379
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL OrienteringD 17-192665
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-506763
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-197968
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 15-16B181946
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringH 15-16212826
Lars WikstrømHaugesund IL OrienteringH 13-16N211748

Høydalsmo IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILH 17-504517
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILD 13-14192442

Sandnes IL (Rogaland) (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)D 17-195729
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12213431
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)H 50-221218
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 17-220844
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 50-229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 17-188699
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 17-224120
Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)C-open223698
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)B-open224711
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)B-open224995
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799

Sauda Orienteringsklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Sigrid Øye RossebøSauda OrienteringsklubbN-open224324
Bjørn Egil RossebøSauda OrienteringsklubbH 17-216847
Øystein Øye RossebøSauda OrienteringsklubbN-open225442

Stavanger Orienteringsklubb (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Øystein AmundrudStavanger OrienteringsklubbH 17-501406
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbD 60-234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 70-245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 70-226944
Harald KalagerStavanger OrienteringsklubbH 17-500532
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 70-231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 15-16195833
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 17-506809
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-227050
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 70-207804
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 15-16207648
Tore TvedtStavanger OrienteringsklubbH 60-216768
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 70-207888

Stord Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingolf DybvikStord OrienteringH 70-197827
Anne LøverStord OrienteringD 50-114868
Henrik OttesenStord OrienteringH 17-192132
Sigvald RobberstadStord OrienteringH 70-211544
Even RolsnesStord OrienteringH 17-207795
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 17-197944

Vindafjord Orienteringslag (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingebrigt GuleVindafjord OrienteringslagH 70-400354
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord OrienteringslagD 17-185591
Jarle HeddelandVindafjord OrienteringslagH 70-216860
Einar MartinsenVindafjord OrienteringslagH 50-209430
Jon Magne SvendsbøeVindafjord OrienteringslagH 17-192222
Torgeir ØverlandVindafjord OrienteringslagH 60-86101

Ålgård Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 17-500520
Torunn LaugalandÅlgård OrienteringB-open184598
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12507659
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 17-507658

Annonser

IOF Eventor