Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 26 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Åpen N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica JørgensenHadeland OL

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leah HanneborgØstmarka OK224400
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel HoltØstmarka OK224112

D13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK224113
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192

H13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Emil HuuseØstmarka OK212171
Simen Rønning JohansenMåren OK209001
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Andreas SandernesØstmarka OK212449

Damer A Mellom (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250

Damer A Kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Helena GranbergØstmarka OK223499
Anne Margrete HammerØstmarka OK187190
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Katrine HolenØstmarka OK220802
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935

Herrer A Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507

Herrer A Mellom (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694
Inge RambergØstmarka OK233493
Per StedjeØstmarka OK221260
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098

Herrer A Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HaugØstmarka OK
Nils Ivar HuuseØstmarka OK224181
Lars Rønning JohansenMåren OK208158
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Jens Magnus RønningenØstmarka OK
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

Åpen-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon BerglandKlubbløs219390
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Hilde HoltØstmarka OK
Stian LillegårdLillomarka OL198793

Annonser

IOF Eventor