Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 2 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 2 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 23 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 160 påmeldte deltakere.

N-åpen (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AalmoMalvik IL233889
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Eystein AskeFreidig225496
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Anton Bostad HerailNidarøst OK213673
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL225181
Alice CarrickNidarøst OK203643
Amund DenstadNidarøst OK
Åsne DenstadNidarøst OK
Vilde HaalandWing OK223659
Victoria KottumOL Trollelg
William KottumOL Trollelg
Ella Horvik KvaaleFreidig
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK233772
Sander Grande MoldenKlubbløs
Sara Grande MoldenFreidig
Filip Leonard NolteFreidig206048
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK233791
Emma Sofie Bredland SeehuusKlubbløs
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Frøya SolbakkenWing OK
Eirik Martin SvendsenFreidig247438
Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OK
Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OK
Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OK
Sigurd UtneWing OK192917
Peter Jøsang WithWing OK233833

D -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Selma Lund EikremFreidig186036
Maja Ertshus AndersenFreidig
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681
Ida Grønvik KvalenFreidig212776
Vårinn Andrine PedersenKlubbløs
Lina SandquistOL Trollelg508254
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig206045
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK233611
Guro HaalandWing OK223822
Olise HammerFreidig228532
Frida HolmqvistByåsen IL212402
Emma ImslandWing OK223827
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Saga Melbye-BergWing OK223676
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Eline Jøsang WithWing OK223819
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Denstad EilertsenWing OK202357
Siri JutfeltNidarøst OK
Inga Saur ThorinWing OK202525
Mari UlebergWing OK202251

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

D 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK233706
Johanna Thørring KrogstadByåsen IL
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Aksel HanssenByåsen IL228534
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Mathias LeroyerFreidig502096
Odin Bang LukassenWing OK223512
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig228533
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Johannes StordalByåsen IL225321
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig504441
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Sindre TrønsdalByåsen IL247421
Andreas UtkilenByåsen IL247419
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Aksel Wullum-VestadWing OK223846

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Luc Bostad HérailNidarøst OK188859

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734

H 15-20B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Fjærli TevikMelhus IL215056
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Nikolai RenolenWing OK504504
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK506690

Annonser

IOF Eventor