Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 5ern sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: 5ern sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 21 påmeldte lag.

5ern (21)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Mikkel Rastad3803384
 Sara Martini3640182
2Elias Andenæs3984879
 Sara Martini304
3Øystein Rastad3808797
Asker Skiklubb 2
1Astrid Ytterbø3781853
 Jakob Rastad4019444
2Jakob Rastad4019444
 Astrid Ytterbø3781853
3Mikael Birkelund310
Asker Skiklubb 3
1Mathias Birkelund311
 Maren Aure Skogedal312
2Mathias Nyhaug313
 Maren Aure Skogedal314
3Martin Johannessen Linnebo3963923
Asker Skiklubb 4
1Marit Isachsen316
 Simen Aure Skogedal317
2Marit Isachsen318
 Simen Aure Skogedal319
3Vilmer Nyberg3651569
Eiker OL 1
1Vegard Myklemyr4011334
 Heidi Myklemyr321
2Vegard Myklemyr322
 Lotte Myklemyr3643228
3Ole Myklemyr3644655
Fossum IF / Lierbygda OL 1
1Elias Foss3882487
 Richard Zeiner-Gundersen323
2Elias Foss324
 Richard Zeiner-Gundersen325
3Trine Marit Justad Raaen3945854
Kongsberg OL 1
1Vetle Drage3123650
 Tale Strand3630720
2Vetle Drage326
 Tale Strand327
3Atle Nikolai Wøllo3656253
Kongsberg OL 2
1Konstanse Moholth3934957
 Halvor Løken3816154
2Konstanse Moholth328
 Arne Bergan3828506
3Rolf Trygve Haug3674843
Kongsberg OL 3
1Ingvild Langeggen3691557
 Andreas Myrvold Skovlyst3725116
2Ingrid Lesteberg329
 Andreas Myrvold Skovlyst330
3Øyvind Drage3938602
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik4025235
 Mille Vasshaug Jægtvik332
2Thea Sildnes Baklid3560950
 Jenny Baklid3984242
3Aslak Heimdal4009106
Konnerud IL 2
1Fredrik Fet Andersen3962628
 Amanda Skyttersæter Saugerud3645793
2Thea Land3672573
 Anniken Ranvik4026316
3Joar Gjerdahl3770575
Konnerud IL 3
1Elsa Sofie Lysheden-Vogt341
 Camilla Hovland3645660
2Tove Heimdal3819083
 Isa Heggedal3946720
3Erik Saugerud3928116
Modum OL 1
1Sirpa Lilja3986510
 Marita Lilja Grønhovd3983392
2Niklas Lilja Grønhovd346
 Leif Eriksson3743184
3Arno Lilja Grønhovd347
Ringerike OL 1
1Mikkel Berglund348
 Monica Berglund349
2Mikkel Berglund350
 Rasmus Berglund351
3Lars Berglund352
Sturla, IF 1
1Anne Maren Eidsten353
 Johan Kristian Undeland354
2Jens Wold355
 Johan Kristian Undeland356
3Charlotte Skourup357
Sturla, IF 2
1Sverre Norheim-Martinsen358
 Malene Instanes359
2Henrik Kaiser360
 Malene Instanes361
3Jon Erik Kvarme362
Sturla, IF 3
1Per Martin Norheim-Martinsen363
 Mina Akiko Johnsen364
2Martin Kaiser365
 Mina Akiko Johnsen366
3Mathias Skourup Rognebakke367
Sturla, IF 4
1Isak Fagerland368
 Marie Kvarme369
2Magnus Skourup Rognebakke370
 Marie Kvarme371
3Ine Instanes372
Tyrving IL 1
1Tellef Juell Larsen4038303
 Eileen Bjanes3665163
2Marius Juell Larsen3659919
 Marianne Njåstein3777646
3Kristian Juell Larsen3659166
Tyrving IL 2
1Nora Skauen4041406
 Linnea Holst4021150
2Jens Christian Holst4038642
 Linnea Holst4021150
3Hallvard Berg3780442
Tyrving IL 3
1Vida Helland-Hansen3933389
 Christian Holmboe373
2Stella Holmboe3873106
 Christian Holmboe4041810
3Ingrid Lund Hovden3885175

Annonser

IOF Eventor