Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: søndag 28 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 88 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb4.5 km A-nivå220077
Haakon DolvenAsker Skiklubb7.5 km A-nivå228441
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb4.5 km A-nivå212264
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb7.5 km A-nivå503559
Vera HalsaaAsker Skiklubb4.5 km A-nivå225308
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb7.5 km A-nivå504114

Askøy OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Svein NeseAskøy OL7.5 km A-nivå184038

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marthe GløersenBækkelagets SK7.5 km A-nivå501217
Sindre SandvenBækkelagets SK7.5 km A-nivå504330

Bø OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Steinar RagvinBø OL7.5 km A-nivå

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BrynildsenEiker OL7.5 km A-nivå500591
Malin SørensenEiker OL7.5 km A-nivå204574
Øystein SørensenEiker OL7.5 km A-nivå232977

Fana IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn HøllelandFana IL7.5 km A-nivå211193

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Anders LøkenFossum IF7.5 km A-nivå207825
Håvard TorpeFossum IF7.5 km A-nivå483355

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein RuudFredrikstad SK7.5 km A-nivå160441

Førde IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita E. HoleFørde IL2.5 km B/C-nivå501592
Anja HoleFørde IL7.5 km A-nivå225359
Knut Even HoleFørde IL2.5 km B/C-nivå211179

Gneist, IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle MarøenGneist, IL2.5 km B/C-nivå411316

Göteborg Majorna OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK4.5 km A-nivå

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK2.5 km B/C-nivå245651
Terje LarsenHalden SK4.5 km A-nivå197853

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering7.5 km A-nivå196876
Knut G KarlsenHeming Orientering4.5 km A-nivå221243

Hemsedal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Neil MarstonHemsedal IL7.5 km A-nivå483542
Ronia Robin MarstonHemsedal IL1.5 km N-nivå186090
Vendula SramkovaHemsedal IL7.5 km A-nivå207011

Høydalsmo IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL1.5 km N-nivå
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL7.5 km A-nivå504517
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL2.5 km B/C-nivå192442
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL1.5 km N-nivå192443

IL GeoForm (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm4.5 km A-nivå506796
Sharon BroadwellIL GeoForm7.5 km A-nivå504446
Jon LahlumIL GeoForm4.5 km A-nivå500337

IL Tambarskjelvar (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar7.5 km A-nivå501773

IL Vindbjart (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart7.5 km A-nivå507083
Håvard TelstøIL Vindbjart7.5 km A-nivå238193

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sture OttesenIndre Østfold OK7.5 km A-nivå500917
Anne SørumIndre Østfold OK4.5 km A-nivå500607

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde HaugseKlubbløs4.5 km A-nivå192352

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege KullerudKonnerud IL4.5 km A-nivå187194
Kristian KullerudKonnerud IL4.5 km A-nivå94059

Lillehammer OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK4.5 km A-nivå224483
Øystein SkappelLillehammer OK4.5 km A-nivå217864
Martine SkjelsvikLillehammer OK7.5 km A-nivå506818

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag4.5 km A-nivå181113
Sigurd DæhliLøten o-lag7.5 km A-nivå501376

Måren OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove StrandMåren OK4.5 km A-nivå400534

Nydalens SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Berit EidNydalens SK7.5 km A-nivå500280
Gunhild Rogne HallandNydalens SK7.5 km A-nivå206010
Jon Petter NielsenNydalens SK4.5 km A-nivå83153
Per Melander OftenNydalens SK7.5 km A-nivå194465
Anders VisterNydalens SK7.5 km A-nivå209926

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein WigemyrOddersjaa SSK7.5 km A-nivå91322

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-Troll7.5 km A-nivå215031
Onno VerberneOL Toten-Troll7.5 km A-nivå207674

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering4.5 km A-nivå207827
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4.5 km A-nivå207718
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering4.5 km A-nivå246440
Simen ÅnensenOppsal Orientering4.5 km A-nivå225108

Porsgrunn OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL4.5 km A-nivå186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL7.5 km A-nivå502929

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bent SkatvedtRaumar Orientering7.5 km A-nivå509003
Hedda SkatvedtRaumar Orientering7.5 km A-nivå226070

Ringerike OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL4.5 km A-nivå503360
Tormod DahlenRingerike OL4.5 km A-nivå211376

Ringnes BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar SigurdsenRingnes BIL4.5 km A-nivå504293

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK2.5 km B/C-nivå92332

Røyken OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line Drange RuudRøyken OL7.5 km A-nivå193703
Signe Drange RuudRøyken OL1.5 km N-nivå225370
Sunniva Drange RuudRøyken OL1.5 km N-nivå225438

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering7.5 km A-nivå239394

Sävedalens AIK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marcus MillegårdSävedalens AIK7.5 km A-nivå

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL7.5 km A-nivå203634
Kirsti Grundnes BergTyrving IL4.5 km A-nivå211335

Varegg Fleridrett (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove DrangeVaregg Fleridrett7.5 km A-nivå222569
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett7.5 km A-nivå67338
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett7.5 km A-nivå195923
Mette RogneVaregg Fleridrett4.5 km A-nivå174275
Helge RosenlundVaregg Fleridrett7.5 km A-nivå506825
Tage RosenlundVaregg Fleridrett7.5 km A-nivå191645
Tone RosenlundVaregg Fleridrett2.5 km B/C-nivå191663

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karine VestølVegårshei IL7.5 km A-nivå206428

Voss IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag ChristensenVoss IL4.5 km A-nivå68037
Kjellaug GrødemVoss IL4.5 km A-nivå222555
Bernt HeggøyVoss IL4.5 km A-nivå203630

Annonser

IOF Eventor