Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: søndag 28 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

7.5 km A-nivå (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67338
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Anne Berit EidNydalens SK500280
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010
Anja HoleFørde IL225359
Bjørn HøllelandFana IL211193
Neil MarstonHemsedal IL483542
Marcus MillegårdSävedalens AIK
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Line Drange RuudRøyken OL193703
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Bent SkatvedtRaumar Orientering509003
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Vendula SramkovaHemsedal IL207011
Malin SørensenEiker OL204574
Øystein SørensenEiker OL232977
Håvard TelstøIL Vindbjart238193
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Karine VestølVegårshei IL206428
Anders VisterNydalens SK209926
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322

4.5 km A-nivå (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK
Dag ChristensenVoss IL68037
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Lis DæhliLøten o-lag181113
Kjellaug GrødemVoss IL222555
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Bernt HeggøyVoss IL411794
Jon LahlumIL GeoForm500337
Terje LarsenHalden SK197853
Jon Petter NielsenNydalens SK83153
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering207827
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Roar SigurdsenRingnes BIL504293
Tove StrandMåren OK400534
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering246440
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

2.5 km B/C-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Erik HaugenRingsaker OK92332
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Atle MarøenGneist, IL411316

1.5 km N-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronia Robin MarstonHemsedal IL186090
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Sunniva Drange RuudRøyken OL225438

Annonser

IOF Eventor