Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintliga 2019 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintliga 2019 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 30 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Sandnes IL (Rogaland) (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 40-
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)D 40-
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 40-
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 40-
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 21-
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D 40-3963196
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)H 40-
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)D 40-
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)Damer åpen
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D -10
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H -10223698
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 40-
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)D 13-14212094
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 21-
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)H 60-
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)Nybegynnerløype
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)Damer åpen
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)Herrer åpen
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)H 40-
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H -10
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 13-14
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 40-
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 40-
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16201920

Annonser

IOF Eventor