Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintliga 2019 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sprintliga 2019 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 30 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 180 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen ILD 21-3997368

Bækkelagets SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-3980323
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKH 21-3946571
Agnethe HasliBækkelagets SKD 17-203715299
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SKD 21-3979408
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SKH 21-3777877

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 15-16

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine HoenEiker OLD 17-203572500
Oda Isnes TyseEiker OLD 17-203973492
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 17-203952454

Fana IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BataldenFana ILH 40-
Sondre BataldenFana ILH 15-163490075
Stella S. DahleFana ILD 15-163490588
Birk Bell LysakerFana ILH 17-203489101
Judit M. MøllerFana ILNybegynnerløype3490588
Marie Roll-TørnqvistFana ILD 15-16
Kristine Bog VikaneFana ILD 15-16

Fossum IF (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-3884384
Ragnhild HjermstadFossum IFD 21-3952272
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-203658655
Ingrid G. KvålsgardFossum IFD 17-203982212
Einar MelsomFossum IFH 21-3980489
Leif StørmerFossum IFH 40-3597309
Oskar StørmerFossum IFH 21-3599305

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton SjökvistFredrikstad SKH 21-3302437

Freidig (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandstad EidsmoFreidigH 21-3634599

Frol IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren GrandeFrol ILD 21-3649910
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 21-3230364

Ganddal IL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-203738929
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH 17-20
Elias EidsvågGanddal ILH 15-16
Anne Marie GauselGanddal ILD 40-
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-163978814
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16
Fredrik OmdalGanddal ILH 21-
Marius RøddeGanddal ILH 11-12
Tobias RøddeGanddal ILH 17-20
Morten Bjerga SundliGanddal ILH 21-
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 21-
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 17-20
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 40-
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 15-16
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH 17-20

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 17-203694023
Lone Malmgren MolstadHalden SKD 21-3835212

Haugesund IL Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 40-506763
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 17-203830213
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringH 15-16212826

IL Gular (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL GularD 40-
Arne JohannesenIL GularH 40-
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-203598588
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 17-203828795

IL Leik (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oskar AndrénIL LeikH 21-

IL Strand-Ulv (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut J NerhusIL Strand-UlvH 60-223859

Kongsberg OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene EgerKongsberg OLD 17-203708633
Johan EgerKongsberg OLH 15-163707791
Tale StrandKongsberg OLD 17-203630720
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 15-163656253

Konnerud IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-203984242
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILD 17-203560950
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-500011
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-203819083
Tiril HolenKonnerud ILD 15-16228510
Tiril KihleKonnerud ILD 15-163924016
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-203645793
Hedda SpangbergKonnerud ILD 15-164016044
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 15-163807716

Kristiansand OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKD 17-203940707
Oluf BøckmanKristiansand OKHerrer åpen3986387
Kristian PyttenKristiansand OKH 17-203940715

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Runa FremstadLarvik OKD 21-3598265

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 21-3918398
Marius ØieLøten o-lagH 21-4037768

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKDamer åpen208003

NTNUI (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen AamodtNTNUIH 21-3589595
Sigrid AlexandersenNTNUID 21-3781291
Jonas Klausen EspedalNTNUIH 21-3621158
Olai Stensland LillevoldNTNUIH 21-3588829
Vilde MalmeiNTNUID 21-3946191
Malin SandstadNTNUID 21-3793395

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKD 21-3619426

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKH 21-3575644

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL TrollelgD 21-3224292

OLifant (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lina JasulaityteOLifantD 40-

Oppsal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge Grenager SolheimOppsal OrienteringH 40-3869542
Beate UndebergetOppsal OrienteringD 40-3869542
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 17-203990223

Sandnes IL (Rogaland) (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 40-
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)D 40-
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D 11-12
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 40-
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 40-
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 21-
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D 40-3963196
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)H 40-
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)D 40-
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16211139
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)Damer åpen
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)D -10
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H -10223698
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 40-
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)D 13-14212094
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 21-
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)H 60-
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)Nybegynnerløype
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)Damer åpen
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)Herrer åpen
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)H 40-
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)H -10
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 13-14
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 40-
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 40-
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16201920

Skien OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen RaastadSkien OKH 21-3588423
Rita RaastadSkien OKDamer åpen

Stavanger Orienteringsklubb (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbH 21-
Lars Elias Hinna GauselStavanger OrienteringsklubbNybegynnerløype234349
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger OrienteringsklubbH 40-
Harald KalagerStavanger OrienteringsklubbH 21-3885670
Espen Fyhn NilsenStavanger OrienteringsklubbH 40-
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 15-163996220
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 17-203996709
Bjørnar Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbH 11-12245290
Elise Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbD 17-20234375
Emma Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbD 15-16169780
Helge RisaStavanger OrienteringsklubbH 40-169784
Kristin Sydnes RisaStavanger OrienteringsklubbD 40-169677
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 15-163986742
Jane TangenStavanger OrienteringsklubbD 40-227052
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 15-16
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 60-

Sturla, IF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil FrydenlundSturla, IFH 17-20
Ine InstanesSturla, IFD 17-20
Malene InstanesSturla, IFD 17-20
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 17-203832847
Iselin SørensenSturla, IFD 17-20507755
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 17-203738093

Södertälje-Nykvarn Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-3597705

Turun Metsänkävijät (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Yannick MichielsTurun MetsänkävijätH 21-

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl FremstadTyrving ILH 21-3975901
Oda J SikkelandTyrving ILD 21-3577988

Uddevalla OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linnea GustafssonUddevalla OKD 21-407851

Varegg Fleridrett (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg FleridrettH 15-16222570
Kristine FjellangerVaregg FleridrettD 21-3905841
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettHerrer åpen
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 21-204540
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-3709318
Ingunn MartinsenVaregg FleridrettD 21-
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD 17-203597432
Tore NymarkVaregg FleridrettH 40-3983517
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21-3778263
Christiane TrösseVaregg FleridrettD 21-3985348

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 17-203613973
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 17-203640729

Ålgård Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH 21-
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 21-

Annonser

IOF Eventor