Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 29 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Siri UlvestadNydalens SK504622
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Sveinung SyversenOppsal Orientering502233
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Göran WinbladFredrikstad SK209717

H 17- A kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Audun BjerknesMåren OK501317
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Tor RingstadHedrum OL506789
Morten Tangen FredhOK Moss208419
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Peter KlavenessMåren OK501154
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Christopher SchiveOK Moss207790
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D 13-16 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle WetterhusOK Moss217848
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533

Åpen C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Linda FredhOK Moss506342
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag224500
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217741
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor