Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #3
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 25 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL212741
Harald LundhaugOK Moss201916
Jørn Soterud ØvsthusJIL Oslo S508997
Sigrun TytlandsvikÅs IL221434

A-kort (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK509101
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK181515
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Roy GjerdingOK Moss504397
Else GrandalTyrving IL507597
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Svein Frimann KvalheimKlubbløs245170
Inger LindløvOK Moss505703
Knut LindløvOK Moss504465
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL201980
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Askil MestadRøyken OL506923
Ivar MestadRøyken OL506932
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL79123
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL224220
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481

A-lang (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roger AmundsenJIL Oslo S508996
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Hallvard BergTyrving IL203634
Audun BjerknesMåren OK501317
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Malin EijsinkNydalens SK197922
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Trude FixdalIL Koll190628
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Martin GranlyLillomarka OL181270
Rune HalkeVestre Akers SK409292
Ståle HeitmannFossum IF500614
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Morten KarlsenMåren OK400006
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Jon LahlumIL GeoForm500337
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sindre OhmBøler IF506786
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL221151
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053

Annonser

IOF Eventor